Vlasový styling | Svatba

Dokonalý svatební účes dříve než řeknete „Ano“

Naplánovat dokonalou svatbu není maličkost. Neexistují žádné nepodstatné detaily.  Podstatou je mít vše dobře promyšlené a naplánované, a to platí také pro váš účes. Asi čtyři týdny před vaším velkým dnem byste měla začít své vlasy na něj připravovat. Stále ještě máte čas změnit názor na dokonalý svatební účes. V naší galerii nabízíme několik krásných účesů pro nevěsty včetně návodu k jejich vytvoření.

Jen několik málo událostí v životě může překonat váš svatební den. Holčičky i dívky sní o tomto perfektním dni svého života. Samozřejmě chtějí při této příležitosti vypadat co nejlépe. Pro nevěstu to znamená vybrat ty pravé svatební šaty, které budou nejen krásné, ale také budou vyjadřovat její styl. To samé platí také pro svatební účes. Nevěsty mohou vybírat z nepřeberných možností a mohou se řídit svými vysněnými představami. Nevěsta a ženich mohou dávat přednost volně splývajícím vlasům, elegantně vyčesanému drdolu nebo sofistikovaně spleteným vlasům. V tento den je výběr jen na vás. Jakýkoliv styl je povolen, pokud byl předem dobře vybrán a proveden.

Těšíme se na dokonalý svatební účes:

Účes nevěsty – čtyři týdny před svatbou

Existuje spojení mezi tím, jak dobře vypadáme a jak dobře se cítíme. Správný účes může náš dobrý pocit z velké části ovlivnit. Svatební účes je obzvláště důležitý. Nespěchejte s výběrem správného účesu pro tento velmi významný den vašeho života.

Máte v plánu dát si trvalou nebo je vaším oblíbeným účesem stylový krátký sestřih? Možná byste si ráda nechala vlasy prodloužit. Nebo si jednoduše necháte zastřihnout konečky svých vlasů, aby vypadaly zdravě. Vaše kamarádky vám budou chtít dělat poradkyně a pomohou vám vybrat styl, který se hodí k vám, a také ke stylu vašich svatebních šatů.

Účes nevěsty – tři týdny před svatbou

Asi tři týdny před svatbou, poté, co jste si vybrala svůj vysněný účes, byste se měla sejít se svým kadeřníkem. Možná se nebudete ve svém novém účesu nebo s novým střihem cítit dobře, takže budete mít čas se se svým novým nebo zdokonaleným účesem sžít.

Účes nevěsty – dva týdny před svatbou

Nic se nevyrovná lesku zářících vlasů a nic nezkazí dojem tak, jako částečně vybledlá barva vlasů s odrosty u kořínků.

Nejvhodnější dobou pro oživení barvy vlasů jsou právě dva týdny před svatbou. Nyní je správná doba rozhodnout se, zda chcete použít semipermanentní nebo permanentní barvu na vlasy. Nejdůležitějším faktorem při rozhodování je, zda budete s výsledkem spokojená. Krátce před svatbou není čas na odvážné experimenty. Jednoduše vyberte svůj oblíbený barevný odstín. S čerstvě obarvenými vlasy jste nyní připravená vybrat také správný make-up a účes. Užijte si to!

Účes nevěsty – jeden týden před svatbou

Výčesy stále ve svatebních účesech vedou. Elegantní velké drdoly, romantické zapletené účesy a natupírované výčesy ze 60. let jsou také velmi populární. Pokud chcete vybočit z davu, chce to trochu odvahy. Možná máte chuť vyzkoušet něco více extravagantního. Účesy inspirované 40. a 60. lety mohou být právě tím, co hledáte.

Jistě budete klidnější, pokud si svůj vybraný účes asi týden před svatbou vyzkoušíte. Pro jistotu možná budete chtít nacvičit každý stylingový krok. Tak se vyhnete nervozitě před svatebním obřadem

Účes nevěsty – jeden den před svatbou

Nejvhodnější je umýt si vlasy den před svatebním obřadem. Druhý den budou vaše vlasy obzvlášť krásné a poddajné. Vlasy vyfoukejte hlavou vzhůru a vpracujte do nich trochu pěnového tužidla. Tak svým vlasům dodáte objem a pohyb a uchráníte svůj svatební účes na dlouhé hodiny neporušený.

Armin Morbach ve svém videu ukazuje, jak učesat elegantní výčes ozdobený doplňky.

Video: Jak učesat výčes ozdobený doplňky

Podívejte se, zda najdete svůj svatební účes v naší galerii. Návod k vytvoření účesu je součástí galerie.

Galerie: Nádherné svatební účesy

Objevte: Svatba