Skip to Content

Elegantní účesy pro muže

Jaký účes pánové zvolí, když se chystají na slavnostní akci? Zde je jednoduché řešení: o něco víc zdůraznit stylové prvky účesu a vytvořit tak více elegance, stylu a lesku. Výrazná nebo jemná vlna může celkovému dojmu dodat špetku toho správného vkusu. Doufáme, že se necháte inspirovat fotkami našich slavnostních účesů pro muže včetně návodu k jejich vytvoření.

Co dělá účes zajímavým pro danou speciální příležitost nebo gala večer? Je to elegance, styl a vynaložené úsilí nebo hezký účes s novými prvky? Naše odpověď zní: Platí vše výše uvedené! Podívejte se na večerní účesy v naší galerii a připojte se k nám v hledání těch stylingových prvků, díky kterým se účes stane elegantním. Možná se rozhodnete vyzkoušet jeden nebo dva takové nové prvky. V každém případě navrhujeme vyzkoušet je všechny. V případě elegantních slavnostních účesů si to můžete dovolit.

Pěšinka

Rovná pěšinka dodá účesům pro slavnostní příležitost eleganci. V ideálním případě by měly být vlasy při tvoření pěšinky ještě vlhké. Vlasy učešte dozadu a s pomocí hřebenu rozdělte pěšinkou. Nyní jste připravení účes dokončit.

Tip: Vyzkoušejte učesat pěšinku výše nebo níže, než jste zvyklí. Můžete také vyzkoušet pěšinku prodloužit nebo zkrátit.

Pečlivě upravené vlasy

Elegantní účesy pro muže

Rozumná dávka perfekcionalismu je u slavnostních účesů důležitá. Správně tvarované, rovné nebo vlnité vlasy se mnohem lépe hodí ke slavnostním příležitostem a akcím, než “neučesané” vlasy s pramínky vlasů vyčnívajících nahoru nebo zplihle visících dolů. K vytvoření elegantního účesu použijte hřeben.

Tip: K vytvoření elegantního mokrého účesu použijte gel na vlasy. Vosk na vlasy zabrání poletování vlasů.

Lesk

Lesklé vlasy vždy upoutají pozornost. Účesy pro slavnostní chvíle by bez jemného zdravého lesku nebyly elegantní. Mokré účesy jsou také vhodné pro slavnostní příležitosti. Právě zde můžete použít celý stylingový arzenál, od lesku ve spreji, oleje na vlasy, až po vosk nebo gel.

Tip: Méně je více! Stylingové přípravky pro dodatečný lesk je lépe používat střídmě. Vždy je jednodušší v případě potřeby trochu přidat.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...