Skip to Content

Stylové účesy s vlasy na stranu

Hodit si vlasy přes rameno je pro ženy s dlouhými vlasy téměř přirozeným pohybem. Ať rovné, vlnité nebo kudrnaté, zapletené nebo rozpuštěné, hozené přes jedno rameno vždy vypadají úchvatně a žensky. Možná budete chtít vyzkoušet jeden z mnoha verzí účesu s vlasy hozenými na stranu z naší galerie.

Vlasy mohou být hozené na stranu, až jsou rovné, vlnité, kudrnaté nebo zapletené. Vlasy na straně mohou být součástí účesu pro každou příležitost. V téměř všech případech asymetrie dodá účesu hravý stylový prvek. Přirozená hravost vyzývá ke kreativitě, užijte si to!

Stylové účesy s vlasy na stranu

Existuje mnoho způsobů, jak nosit vlasy na straně. Pokud je pěšinka součástí účesu, vlasy se obvykle přehazují přes rameno naproti pěšince. Pro tento účes je třeba mít vlasy dlouhé tak, aby alespoň dosahovaly trochu pod ramena. Existuje také mnoho způsobů jak vlasy vzadu na hlavě zajistit. Můžete použít téměř neviditelné tenké pinetky nebo naopak zvýraznit účes vlasovou bižuterií nebo zajímavým doplňkem.

Vlasy mohou být sepnuté na stranu volně nebo pevně nebo mohou být zatočené či spletené zatímco směřují na opačnou stranu hlavy. Pokud jsou vlasy vzadu pevně stažené na jednu stranu, může takový účes vypadat jako podstřih. Rosario Dawson (poslední foto v galerii) šla ještě o krok dále a vlasy nad jedním uchem vyholila.  

Vlasy na straně mohou splývat tak, jak je příroda stvořila, nebo v podobě plážových vln, luxusních vln, uhlazených vlasů nebo kudrn, podle toho co se vám líbí, nebo podle příležitosti. Obzvlášť hravá verze účesu s vlasy na stranu má vlasy volně nebo pevně spletené do copánku.

Účesy s vlasy na stranu mohou mít ofinu nebo jen pramen vlasů částečně zakrývající čelo splývající v bohatých vlnách.

Vaše kreativita nemusí mít hranice. Prostě vyzkoušejte různé verze účesu s vlasy na stranu, abyste mohla vybrat variantu, která Vám bude nejvíce slušet. Stylingová pěna, pudr pro objem a vosk na vlasy vám mohou při tvoření účesu pomoci, protože s nimi budou vaše vlasy zvladatelnější a budou mít požadovaný zářivý lesk.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...