Skip to Content

Krásné účesy s pěšinkou na straně

Výrazným prvkem účesů pro ženy v roce 2015 bude pěšinka na straně. Pěšinky na straně mohou být součástí uhlazených, kudrnatých nebo vlnitých účesů, a hodí se také k culíkům, účesům hozeným na stranu, plážovým vlnám nebo chaotickým tupým střihům. Asymetricky umístěné pěšinky jsou poutavým prvkem mnoha dnešních účesů. Změnou umístění pěšinky ze středu na stranu můžete podstatně ovlivnit svůj vzhled.

Výhodou pěšinky na straně je to, že se může přizpůsobit každému účesu. To samé platí, pokud jde o přesnost, se kterou je pěšinka vytvořena. Pěšinka na straně je součástí mnoha moderních účesů. Pěšinka uprostřed je často považována za „staršího bratra“ pěšinky na straně. Pěšinky na straně jsou naopak více nakloněné současným kreativním účesům.    

Jste zvědaví? V naší galerii vám ukážeme některé z mnoha krásných účesů s pěšinkou na straně.

Vlasy přes čelo začínající u postranní pěšinky

Když nejdříve vytvoříte pěšinku na straně, bude pak obzvlášť jednoduché nechat vlasy vpředu splývat přes čelo. Pěšinka na straně se dobře hodí k uhlazeným i rozcuchaným vlasům.

Pokud byste ráda zjistila, zda se ofina hodí k vašemu tvaru obličeje a k vašemu účesu, můžete začít uhlazeným nebo rozcuchaným účesem s vlasy nedbale hozenými přes čelo, od trendy pěšinky na straně až na opačnou stranu čela. Tato verze se dá samozřejmě použít jak u mokrých nebo přirozeně vypadajících účesů (viz foto vlevo), anebo dokonce i v kombinaci s originálním culíkem.

Stylingový tip: Aby vlasy přes čelo držely, budete potřebovat sponky nebo pinetky, které udrží dlouhé přední vlasy na straně proti boční pěšince. Můžete také vyzkoušet nízko posazenou pěšinku a získat tak zvlášť zajímavý účes.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...