Skip to Content

Samurajský drdol: nový účes pro muže

Od uzlu úplně nahoře po drdol někde uprostřed – muži si stahují dlouhé vlasy do drdolu. Jak vypadá poslední móda ve stahování vlasů? Stylový samuraj! Tento trendy účes, inspirovaný tradičními japonskými válečníky a sumo bojovníky, je populární mezi muži z města.

Souboj pohlaví: ženy by měly být na pozoru - pánové tvorstva by se mohli pokusit převzít náš trůn účesů. Dlouhé vlasy neustále získávají mezi muži na popularitě, s různorodostí účesů a stylingovými možnostmi. Muži berou tento trend útokem s moderním uzlem z vlasů a vyhrávají na celé čáře!

Drdol pro muže: katalog drdolů

Ležérní drdol, vysoko posazený drdol, samurajský drdol: správný drdol pro každý typ.

Narůstající trend: Česat si vlasy do stále výše posazeného drdolu se, zdá se, stalo pravidelným sportem (mužů). Počáteční pokusy opatrně ukryté vzadu na krku (ilustrace vlevo) tvoří distingovaný a rezervovaný vzhled.
Hippie rozcuchaný účes patří k nejdivočejším výrazům s ležérně staženými vlasy do uzlu – moderní v kombinaci s plnovousem a ještě víc s uhlazeným oblekem!

Pořádný drdol vysoko na hlavě (ilustrace uprostřed) je na trendy žebříčku ještě o stupínek výše. Všechny vlasy jsou stažené dozadu a tvoří malý uzel vzadu na hlavě. Spontánní, moderní a přirozený účes – možná se ptáte, co by tak mohlo být ještě výš?
A tady je odpověď: samurajský drdol (ilustrace vpravo)! Vrchní část vlasů je stažena do uzlu ještě výše na vrcholu hlavy. Ležérně upravená reinterpretace populárního pánského drdolu je vycházející hvězdou mezi současnými účesovými trendy.

Samurajský drdol: klíčové elementy

Samurajský drdol dobývá hlavy moderních metropolitních válečníků útokem! Pro tento pánský drdol jsou charakteristické na krátko vyholené strany. Vlasy uprostřed jsou pak stažené do přísného samurajského drdolu vysoko vzadu na hlavě: čím delší horní vlasy, tím divočejší uzel! Abyste měli jistotu, že tento účes odolá všem bitvám každodenního života, zajistěte uzel dvěma gumičkami (čím více nastojato, tím bude lépe držet) a pak přestříkejte dobrou dávkou laku na vlasy, který udrží vše na svém místě!

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...