Skip to Content

Pět nejlepších účesů pro polodlouhé vlasy

Ani dlouhé, ani krátké – tak akorát. Polodlouhé vlasy v sobě spojují výhody dlouhých i krátkých vlasů. Jsou dostatečně dlouhé, aby krásně ohraničovaly tvář a působily jemně a žensky. Na druhou stranu jsou ale dostatečně krátké, aby se snadno udržovaly a rychle se tvarovaly do účesu. V tomto článku Vám odhalíme ty nejkrásnější účesy a prozradíme vám, jak si je můžete sami vytvořit.

Vlasy, které končí někde mezi čelistí a klíčními kostmi jsou skvělé pro všechny, kdo milují rychlý, jednoduchý, ale přitom pestrý styling. Polodlouhé vlasy mají dvě základní výhody: jejich styling je super rychlý a vypadá skvěle. Naše rychlé, jednoduché a stylové pětiminutové účesy se vejdou i do opravdu nabitého rozvrhu. Tyto trendy účesy vypadají na polodlouhých vlasech dokonale a působí složitěji, než ve skutečnosti jsou.

Jak na rychlý styling polodlouhých vlasů

Dnes naplánujete, zítra ušetříte čas. Styling si můžete připravit večer předem například tak, že si umyjete vlasy. Je totiž jednodušší pracovat s vlasy ráno po umytí, než s čerstvě umytými vlasy. Styling pak ve vlasech drží lépe a déle.

Nemáte čas mýt si vlasy? Použijte suchý šampon. Ten vlasy okamžitě osvěží a dodá jim dobrou texturu, která napomáhá při stylingu. Suchý šampon navíc může řídkým vlasům dodat objem.

Hýčkejte si své vlasy a nechte v nich intenzivní pečující přípravky působit přes noc. Séra, oleje a další produkty pak budou účinkovat daleko lépe a dodají Vašim vlasům svěží, hedvábný lesk, který rozzáří jakýkoli účes, který ráno zvolíte.

Toužíte po jemných vlnách, ale zároveň si chcete chránit vlasy? Zapleťte si je před spaním do copů. Více malých, pevných copánků vlasy nakrepatí, zatímco pár volnějších copů Vám ve vlasech vytvoří jemné vlny. Až se probudíte, tak copánky jednoduše rozpusťte a zvlněné vlasy si zalakujte.

Správná péče o polodlouhé vlasy

Krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy – o každé je potřeba se starat trochu jinak. U polodlouhých vlasů je důležitá péče o konečky. Ty se totiž neustále dotýkají ramen a třou se o ně, což je může vyčerpávat a často se pak třepí. Letní sluníčko a slaná voda je zase můžou vysušit. Dopřejte tedy svým konečkům extra péči a nanášejte na ně několikrát týdně speciální pečující přípravky a vlasový olej. A co ještě pro ně můžete udělat? Pravidelně je zastřihávejte!

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...