Skip to Content

Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

Praktická a populární: nejenže je spletená ofina chytrým způsobem, jak udržet vlasy pryč z obličeje, je také krásná a působivá. Dodejte svému účesu speciální šmrnc s novým zapleteným detailem nad čelem – neobvyklé a vhodné pro každodenní nošení, extravagantní a snadné k vytvoření.

Trendy nový účes je na dohled: zapletené vlasy jsou dnes tak populární, že se stále objevují nové verze. Tato nás hned přesvědčila, protože vypadá výjimečně a nabízí také skutečnou přidanou hodnotu. Dokonce i bez velké praxe můžete ofinu učesat pryč z obličeje a získat tento nový zapletený hit jen v několika krocích – praktický a atraktivní v jednom. A účes – rozcuchaný, uhlazený nebo luxusní – je připravený pro jakoukoliv příležitost a jakýkoliv outfit. Od stylingového kontrastu (rocková až romantická) po sportovní účesy (klíčové slovo athleisure) – spletená ofina je velmi přizpůsobivá. Kdo ji může nosit? Dobře, s mikroofinou nebo pixie střihem to bude těžké, ale jinak bude tento účes fungovat s ofinami jakékoliv délky. Máte vše, co budete pro svůj příští oblíbený účes potřebovat? S naším návodem určitě.

Spletená ofina: proč je tak přitažlivá

To nejlepší na spletené ofině je, že je úžasně proměnlivá. Jako tenký copánek, silný cop, učesaná v uhlazeném stylu nebo ve vlnách – to musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Vyzkoušejte několik verzí a rozhodněte se, co bude vašim vlasům slušet nejlépe. Pokud máte ofinu až k obočí, měli byste zaplést francouzský cop. A pokud máte vlasy v jedné délce, můžete si splnit veškeré zaplétací sny. Od fantastického s rozpuštěnými vlasy po cool účes s přísným copem nebo avantgardní s asymetrickými prvky – sofistikované copy pokaždé orámují obličej unikátním způsobem.

Zapletená ofina: návod krok za krokem

Ale konec filozofování o populární spletené atrakci – je čas jednat. Zaměřte se na své vlasy a následujte náš zaplétací program pro ofiny

Co potřebujete: pěnu, hřeben, gumičky do vlasů, pinetky, lak na vlasy.

1. Aby vlasy dobře držely, naneste do ručníkem vysušených vlasů stylingovou pěnu ve velikosti tenisového míčku a pak vyfoukejte.

2. Vlasy pročešte a vytvořte pěšinku hluboko na straně.

3. Oddělte pramen vlasů nahoře a rozdělte jej do tří pramínků.

4. Začněte zaplétat francouzský cop podél vlasové linie do poloviny čela. Za tímto účelem překládejte levý pramínek přes střední a pak pravý pramínek přes střední.

5. Toto opakujte a přidávejte při každém kroku malé pramínky vlasů zvenku ke každému levému a pravému pramínku.

6. Pokračujte tímto způsobem až na úroveň krku, pak přidejte ostatní vlasy do copu a svažte je do culíku nebo do drdolu.

7. Spletené vlasy zajistěte sponkami a naneste na celý účes lak na vlasy.

Stylingový tip: K získání moderního ležérního účesu cop a celý účes trochu povolte a nechte několik jemných pramínků z účesu uniknout.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...
 • Oblíbený dámský účes: dlouhé mikádo

  Mikádo

  Oblíbený dámský účes: dlouhé mikádo
  ...