Skip to Content

Okouzlující účesy pro romantické chvíle

Na romantiku je vhodný čas kdykoliv. Hravé oblečení a něžné účesy mohou snadno přispět k okouzlení během zdánlivě obyčejných akcí jako je večeře s přáteli, spontánní schůzka, kino s partnerem nebo noční dámská jízda. Naštěstí máme nekonečné možnosti při výběru zářivých outfitů a romantických účesů. Hvězdy v naší galerii ukazují několik nádherných příkladů romantického stylu.

Stylové ženy se nikdy nepřestanou oblékat a česat romanticky. Je to zábava a působí to jako špetka koření v každodenním životě. První rande je dobrým důvodem, proč vypadat žensky a mít okouzlující účes, ale existují i další dobré příležitosti. Prostě jen zjemněte přísný drdol nebo culík. Pokud jde o svůdnost a inspiraci pro romantiku, jemné linie a hravé účesy nikdy nezklamou.

Přísné účesy stěží přilákají romantickou náladu. Naproti tomu, jemně rozcuchané kadeře, vlny, drdoly a copy jsou sázkou na jistotu, pokud jde o romantické chvíle. Jemně se pohybující vlasy vypadají hravě a vybízejí k blízkosti.

Stylingové tipy pro romantické účesy

Jemně rozcuchané vlasy vypadají roztomile a lákají k dotykům. Nyní je ten pravý čas nevypadat příliš „organizovaně“.

Od uhlazených k vlnitým: Kulma, žehlička na vlasy nebo natáčky promění rovné vlasy v něžné vlny. Lak na vlasy s nízkým stupněm fixace udrží vlny krásné, aniž by omezil jejich přirozený pohyb. 

Vlasové doplňky: Zářivé ozdoby a ozdůbky ve tvaru květin jsou obzvláště efektní. Jsou závěrečnou tečkou vašeho romantického účesu.

Glamour a nostalgie: Romantické účesy a nostalgické prvky jdou neobyčejně dobře k sobě. Vzpomínkou na dávné časy jsou čelenky, ptačí pera, mačkané vlny a perlové náušnice.

Romantické účesy a výběr oblečení

Vaše oblečení by mělo korespondovat s přirozeným stylem vašeho romantického účesu. Obzvlášť něžně a půvabně vypadají kusy v jemných pastelových barvách z hedvábí, sametu nebo příze. Nadměrné velikosti mohou vypadat velmi lichotivě.

Romantické účesy a výběr make-upu

Přirozené barvy make-upu jsou pro jemný žensky působící styl nejvhodnější. Zvýrazněte své rty jemným růžovým odstínem nebo jen použijte průhledný lesk na rty. Zaměřit byste se měla na oči. Oční stíny ve světle hnědých a béžových odstínech a několik vrstev řasenky přitáhne k vašim očím pozornost. Tvářím dodejte také trochu barvy.

Armin Morbach ve svém videu předvádí jak vytvořit elegantní účes s použitím vlasových doplňků.

Doufáme, že se v naší galerii necháte inspirovat romantickými účesy.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...