Trendy letní účesy s pomocí vlasového oleje

Možná jste nikdy nezvažovala použití vlasového oleje k vytvoření letního účesu – až dosud. Textura některých moderních vlasových olejů je dostatečně lehká k vytvoření letního účesu. Možná se vám zalíbí olejový přípravek obsahující zářivé částečky, který dodá vlasům extra zářivý lesk. Ukážeme vám, jak používat oleje na vlasy a vytvořit nádherné letní účesy

V letošním létě se znovu objevuje trend jedinečných vlasových olejů s dodatečným zářivým efektem. Oleje na vlasy mají dlouhou historii jako účinná péče pro vlasy a pokožku hlavy. Moderní vlasové oleje poskytují kromě hedvábného lesku také zlatavé zářivé efekty. Ukážeme vám, jak správným používáním oleje na vlasy zdokonalíte svůj styling a strukturu svých vlasů.

Letní výčesy s pomocí vlasového oleje – jak vlasové oleje prospívají vlasům

Zdravé vlasy jsou chráněny před vnějšími vlivy ultra tenkým mastným filmem. Když tato ochranná vrstva chybí, vlas je zranitelný a náchylný k poškození struktury. Brzo bude křehký, bude vypadat matně a jeho konečky se snadno roztřepí. Přípravky s vlasovým olejem nahradí ztrátu přirozeného mazového filmu kolem každého vlasu a vytvoří kolem vlasu ochrannou tenkou olejovou vrstvu.

Vlasový olej pro stylingové účely – Jak správně používat olej na vlasy

Vlasový olej lze nanášet na suché nebo vlhké vlasy. Nezáleží na tom, jak olej nanesete, důležité je jej používat střídmě a pouze na konce vlasů. Pokud jej použijete před mytím vlasů, bude olej čistit a pečovat. Když jej použijete po umytí vlasů, bude olejový přípravek vlasy zvlhčovat a navrátí jim přirozený lesk. Naneste si malé množství oleje do dlaní a jemně dlaněmi své suché vlasy uhlaďte, abyste získali dokonalý účes.

Prosím, navštivte naši galerii letních účesů. Dáme vám tipy, jak s pomocí olejových přípravků vytvořit podobné účesy.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Jak na dokonalý sestřih

  Tipy a triky

  Jak na dokonalý sestřih
  ...
 • Jak vytvořit rozcuchaný účes

  Tipy a triky

  Jak vytvořit rozcuchaný účes
  ...

  Sáhněte po vhodných stylingových produktech, o ostatní se už postarají vaše šikovné prsty. Půvab aktuálních účesů je v jejich nedokonalosti!

  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...