Účesy a produkty pro horké letní dny

Čas strávený na horkém slunci, zábava na pláži nebo u bazénu, to vše si vyžaduje jednoduché účesy a extra dávku péče. Ukážeme Vám dva letní účesy a představíme Vám vhodné produkty vlasové péče s lákavými vůněmi.

Letní slunce, chlor v bazénu nebo slaná voda oceánu si vybírá daň na našich vlasech. Naštěstí je ochrana a péče o vlasy snadná. Klobouky jsou krásné, stylové a ochrání vlasy před UV zářením. Ve volném čase byste měli zapomenout na strnulé účesy se spoustou stylingových produktů. Ukážeme Vám účesy vhodné pro Vaše oblíbené letní aktivity a navrhneme lehký styling a vlasovou péči pro letní horké dny.

Letní vlasová péče: Slaný sprej

Produkty pro letní péči
Plážové vlny jsou skvělým letním účesem. Jsou okouzlující a snadno se udržují.

Pohodové plážové vlny jsou stejně krásné na pláži i na letní party. Plážové vlny jsou stálou součástí letního arzenálu účesů. Slaný sprej pomůže dotvořit ležérní charakter plážových vln.

Styling: Nastříkejte slaný sprej na vlhké vlasy a vytvořte velké, přirozeně vypadající vlny. K získání objemu naneste slaný sprej po druhé.  Sprej můžete použít kdykoliv v horkých letních dnech.


Slané spreje obsahují také lehké olejové složky, které chrání vlas před vysušením na letním slunci.

Letní vlasová péče: Zesvětlovací sprej na vlasy

Summertime Hair Products

Zesvětlovací spreje jsou součástí letního stylingového arzenálu mnoha blondýnek. Tyto spreje dokážou krok za krokem jemně zesvětlit vlasy a dodat jim svěží vzhled.

Styling: Zesvětlovací sprej nastříkejte na vlhké vlasy a s pomocí hřebene rozčešte na všechny vlasy. Pak nechte vlasy uschnout na vzduchu. Opakujte aplikaci po dvou nebo třech dnech.

Vlevo: Zesvětlovací sprej dokáže zesvětlit blond vlasy bez použití barvy na vlasy.

Letní vlasová péče: Vlasový olej

Vlasový olej může být vhodný nejen pro husté suché vlasy. Kromě péče o vlasy umí také ochránit před poškozením sluncem. Jen malé množství vlasového oleje ochrání vlasy před vysušením. Se správnou strategií dokáže vlasový olej prospět vlasům každé ženy. Samozřejmě, že správná strategie je klíčová.

Pro husté vlasy použijte tři až čtyři kapky vlasového oleje. U jemných vlasů postačí jedna až dvě kapky.

Metoda 1: Naneste vlasový olej na konečky vlasů před umytím a nechte působit několik minut. Pak vlasy umyjte jako obyčejně. Vaše vlasy budou čisté a připravené na žhavý letní den.

Metoda 2: Naneste vlasový olej pro finální úpravu. Olej slouží jako štít před vysušením vlasu letním sluncem a horkem. Naneste si vlasový olej do dlaní a s pomocí prstů na konečky vlasů.

Použijte vždy jen jednu z uvedených dvou metod v jeden den.

Letní vlasové produkty: Péče o vlasy

Po dlouhém dni na pláži nebo u bazénu umyjte své vlasy, abyste odstranili zbytky soli nebo chloru. Kondicionér připraví Vaše vlasy na další den venku. Užijte si povzbuzující vůně letních vlasových pečujících produktů vonících po granátovém jablku, plodech goji nebo kokosu.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Jak na dokonalý sestřih

  Tipy a triky

  Jak na dokonalý sestřih
  ...
 • Jak vytvořit rozcuchaný účes

  Tipy a triky

  Jak vytvořit rozcuchaný účes
  ...

  Sáhněte po vhodných stylingových produktech, o ostatní se už postarají vaše šikovné prsty. Půvab aktuálních účesů je v jejich nedokonalosti!

  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...