Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

Oznamujeme další kolo účesů s copánky: právě dobývají přehlídková mola, červené koberce i ulice měst. Proč si modelky, celebrity a vyznavači streetstylu vybrali právě tento sportovní zapletený účes? O tom není pochyb: Boxerské copánky se prosadily jako účesový trend šampionů!

Z boxerského ringu do první módní ligy! Spletený účes Hillary Swank v oceněném filmu 'Million Dollar Baby' si vyboxoval svoji cestu, aby se stal novým oblíbeným účesem trendsetterek. Než začaly být oslavovány ve velkém – od celebrit po přehlídková mola, musely boxerské copánky doslova setřást svoji image cool účesu pro bojové sporty. Dva přísné copy spletené hned u lebky už se nenosí jen na trénink nebo do fitka, ale kamkoliv a kdykoliv (dokonce i na gala akce). Stylingový kontrast je pro zaplétací trend v boxerském účesu podstatný: boxerské copánky se kombinují spíš s ženskými outfity než s trikem a tepláky ve sportovním stylu. Tak tento sportovní účes propůjčí celému vzhledu ten správný silný kontrast. Úplně nám to vyrazilo dech! A další věc ve prospěch francouzských copů známých také jako řádky kukuřice: účes vydrží o mnoho déle než 12 kol, snadno zvládne 12 hodin. Vše zůstane na svém místě, nemusíte se bát viditelného knock outu. Tomu říkáme šťastný zásah!

Návod na účes: boxerské copánky

Na pohled dokonalé boxerské copánky: návrhářka Isabella Rose Taylor vsadila na klasické cůpky v zapletené verzi.

Není to vaše váhová kategorie? Neztrácejte naději, boxerské copánky jsou skutečným vítězem mezi účesy. Možná budete nejdřív potřebovat při zaplétání pomoc od kamarádky, ale s trochou cviku se za chvilku určitě stanete profíkem. Klíčem je vytvořit boxerské copánky rovnoměrné. Jste připraveni přijmout tuto výzvu?

Co budete potřebovat: vlasy dlouhé po ramena nebo delší, hřeben, pěna, sponky, dvě tenké gumičky do vlasů, lak na vlasy a trochu trpělivosti

Jak vytvořit účes šampionů:

 • Aby vlasy dobře držely, nic při zaplétání neklouzalo a boxerské copánky se snadněji splétaly, vpracujte do ručníkem vysušených vlasů porci pěny ve velikosti tenisového míčku. Pak svou hřívu vyfoukejte.
 • Vlasy rozčešte, s pomocí hřebene vytvořte přesnou pěšinku uprostřed a rozdělte svoji hřívu do dvou sekcí.
 • Jednu sekci sepněte stranou a začněte splétat druhou sekci vlasů (tip: začněte s pravou, pokud jste praváci, pokud jste leváci, začněte vlevo): u čela oddělte tři malé pramínky a začněte splétat francouzský cop směřující dozadu ke krku. Francouzský cop znamená, že budete vždy ke každému pramínku přidávat další část vlasů, které se stanou součástí copu, střídavě vlevo a vpravo.
 • Nakonec cop na konci sepněte tenkou gumičkou (ideálně ve stejné barvě jako vlasy).
 • Nyní se přesuňte na druhou polovinu a stejným způsobem spleťte vlasy francouzským způsobem. Dbejte na to, aby vzdálenost copu od ucha a centrální pěšinky byla stejná jako u prvního copu.
 • Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy nebo si na ruce naneste trochu lesklého gelu, kterým copánky uhladíte. A hotovo!

Styloví partneři na zápas: navštivte naši galerii pro více super boxerských spletených účesů.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Jak na dokonalý sestřih

  Tipy a triky

  Jak na dokonalý sestřih
  ...
 • Jak vytvořit rozcuchaný účes

  Tipy a triky

  Jak vytvořit rozcuchaný účes
  ...

  Sáhněte po vhodných stylingových produktech, o ostatní se už postarají vaše šikovné prsty. Půvab aktuálních účesů je v jejich nedokonalosti!

  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...