Skip to Content

Trendy účesy Schwarzkopf pro rok 2019 – jsou určené moderním milovnicím dobrodružství: Trendy cop

Milovnicím dobrodružství - Trendy cop

Všichni chceme nosit účes, který nikdo jiný nemá. Účes, který by odhalil naši osobnost a zdůraznil naši jedinečnost. Schwarzkopf TrendLooky 2019 byly navrženy pro silné, sebejisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvořil celkem pět účesů. Představujeme Vám jeden z nich: Trendy cop, trendy zapletený účes pro stylové, moderní hrdinky.

Copy jsou stejně kreativní a univerzální, jako jste vy
Copy jsou stejně kreativní a univerzální, jako jste vy

Jedním z velkých trendů vlasového stylingu roku 2018 jsou copánky. Ať už jde o boxerské copánky, zapletené koruny či klasický francouzský cop, kreativní, vychytané copy můžeme vidět na hlavách většiny trendsetterek. Stylista Schwarzkopfu, Armin Morbach, vzal tento trend do vlastních rukou a v rámci své práce TrendLooky 2019 vytvořil zapletené účesy. Trendy cop spojuje tradici (zaplétání koneckonců známe už celá tisíciletí) s velmi moderním pojetím. „Chtěl jsem vytvořit copy inspirované různými kulturami, ne jen klasický bavorský cop. Naše nové zapletené účesy mi hodně připomínají Vikingy,“ řekl Armin Morbach. Tyto účesy jsou určené pro stylové milovnice dobrodružství, jakou je například modelka Kiana Alexis!

V čem je Trendy cop tak jedinečný?

 • Čistý a přesný účes, ze kterého netrčí vlasy? Ten tady nenajdete. Trendy cop Schwarzkopf TrendLook může vypadat trošku rozcuchaně, jako kdyby už zažil nějaké dobrodružství.
 • Abyste si tento účes mohly zaplést, je potřeba, abyste měly vlasy alespoň o trochu delší, než po ramena. Dlouhé, zatočené copy jsou hlavním prvkem našeho Královského copu.
 • Tento účes má dvě části: Vzadu na hlavě má zapletený culík, na vršku hlavy pak jakousi „zapletenou korunu“.

Jak si Trendy cop učesat pro normální nošení?

Kiana Alexis Tutorial Best Braids Step 6
Stylový profil: TrendLook ze strany.
 1. Nejprve si dobře rozčešte vlasy a poté spojte horní část vlasů do polovičního culíku (3). Ten pak prozatím připevněte na stranu, aby vám nepřekážel.
 2. Rozpuštěné vlasy si lehce nagelujte a stáhněte je do culíku v polovině hlavy
 3. Culík zapleťte a zagumičkujte.
 4. Rozpusťte vlasy z polovičního culíku, který jste vytvořili v kroku 1, a rozdělte je pomocí hřebenu na dvě části. Obě poloviny zapleťte do copu a každý cop zagumičkujte.
 5. Oba copy překřižte na vršku hlavy a zamotejte je okolo sebe do spirály – nebuďte ale příliš precizní! Poté je upevněte na místě pomocí vlásenek.
 6. Nakonec účes zalakujte, aby vydržel úplně všechno.

 

Tip: Nejlépe se zaplétají vlasy, které nejsou čerstvě umyté. Mají lepší strukturu a copy v nich lépe drží. Ideálně si vlasy umyjte večer a zaplétejte je až následující ráno.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Jak na dokonalý sestřih

  Tipy a triky

  Jak na dokonalý sestřih
  ...
 • Jak vytvořit rozcuchaný účes

  Tipy a triky

  Jak vytvořit rozcuchaný účes
  ...

  Sáhněte po vhodných stylingových produktech, o ostatní se už postarají vaše šikovné prsty. Půvab aktuálních účesů je v jejich nedokonalosti!

  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...