Skip to Content

Trendy střih: Baby Bob

Spontánní ženy poslouchejte, nový krátký sestřih vlasů obchází kolem – po bradu dlouhé baby mikádo. Jako prodloužená verze pixie nebo trendy změna z dlouhých vlasů: tento juniorský účes bude mít jistě říz! Máme jen samé dobré zprávy, pokud jde o tento styling – od cool verze po romantiku.

Krátké vlasy poskytují jen málo stylingových možností? V žádném případě! Současné krátké střihy nejsou v žádném případě o nic horší než dlouhé hřívy. Plážové vlny, zapletené účesy, mokré účesy – krátké střihy si poradí s jakýmkoliv účesem. Aktuální krátký trend je toho důkazem: baby mikádo. Po dlouhém mikádu LoB (long bob) je tento zkrácený bob dalším stylingovým favoritem pro středně dlouhé vlasy. Trendsetterky si už dávno všimly jeho výhod: po bradu dlouhý sestřih se skvěle hodí pro přechodnou fázi od pixie střihu k dlouhým vlasům, je velmi praktický a není náročný na údržbu. Baby mikádo zatím nenosí každý. Proto bude tento trendy střih pořádnou změnou. V každém případě je juniorské mikádo přesvědčivě mnohotvárné – protože se opravdu hodí pro velký styling! Zjistěte, o čem to všechno je:

Baby bob: buďte v klidu

Herečka Ana de Armas prezentuje mikádo s jemným nádechem „jako by právě vstala“

Milujeme ležérnost! Baby bob v ležérním duchu je novým vlasovým miláčkem trendsetterek. Stylové se strukturovaným objemem, tento umírněný účes přesvědčí na celé čáře. A nemusí být právě rovný: aktuálně se nosí asymetrický střih tohoto účesu. Stylingový tip: Pro strukturovaný účes použijte trochu vlasového vosku na rozcuchané pramínky vlasů a vosk na vlasy na vlasovou linii, aby se účes dostal do top formy. Pro větší efekt můžete obarvit konečky vlasů!

Baby bob: Uhlazený úspěch

Filmová hvězda Jaimie Alexander září s uhlazeným krátkým mikádem na předávání cen Emmy.

Zastřižený přesně do rovna a nagelovaný dozadu do super hladka – to je luxusní styling nového krátkého střihu. Tak uděláte z minimalistického účesu dech beroucí večerní záležitost! Jak na to: Naneste malé množství gelu na vlasy do svých dlaní, uhlaďte vlasy nahoře dozadu přes hlavu a vlasy po stranách za uši, pak zajistěte lakem na vlasy. Finální tečka: naneste spršku lesku ve spreji.

Baby bob: Elegantní twist

Retro romantismus: Módní značka Marchesa prezentovala baby bob s jemnými vlnami a ve stylu 20. let

S romantickými vlnami se cool krátký sestřih rychle promění v ženský účes, který dobře funguje vždy a všude. Ve dne nebo v noci, v kanceláři nebo v baru – s takovým účesem si každého omotáte kolem prstu! Pro účes ve vlnitém stylu vytvořte nejprve pěšinku na straně a mikádo natočte, nejlépe na velké natáčky. Nebo můžete zvolit rychlejší cestu s pomocí kulmy na vlasy. U kulmy byste ale měli použít extra velký průměr a natáčet jen spodní části vlasů. Po natočení vlasy rozčešte a u vlasové linie přestříkejte lakem k zajištění účesu.

Tak krásné, tak univerzální. A česání patří také mezi dětské hry. Nyní víte, odkud baby bob získal své jméno…

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...