Skip to Content

Objem pro jemné vlasy

Stačí několik jednoduchých triků a Vašim jemným vlasům přidáte objem. I bez spousty času stráveného foukáním přes kulatý kartáč je možné jemným vlasům dodat dlouhotrvající objem. Je to o správném výběru optimálního účesu pro jemné vlasy a používání několika metod, které Vám budou nápomocné při vytvoření plného bohatého účesu

Mnoho žen si stěžuje na své jemné, zplihlé vlasy. Mají vlasy bez lesku a pohybu, připláclé k hlavě. Průměr jemných vlasů je pouhou pětinou průměru běžných vlasů, což vysvětluje nedostatek objemu. I když tloušťka vlasu je geneticky dána, stále můžeme jemným vlasům dodat vytoužený bohatý objem. Za dlouhé roky nám profesionálové poskytli arzenál vlasových účesů a stylingových metod, se kterými lze podpořit to nejlepší z toho, co nám matka příroda nadělila.

Jemné vlasy: účesy pro optimální objem

Jemné vlasy potřebují tupý sestřih vlasů, aby vypadaly silnější. Je lepší stříhat vlasy na stejnou délku než volit postupný střih. Pravidelné zastřihávání je nutné, aby se předešlo roztřepeným konečkům. Krepaté a rozlítané konce vlasů jen prohlubují vzhled nedostatečného objemu.

Obecně lze říci, že kratší nebo středně dlouhé účesy jsou pro jemné vlasy vhodnější, než dlouhé vlasy, protože kratším vlasům je jednodušší dodat pohyb. Krátký (pixie) sestřih například přidá vlasům objem už jen díky svému střihu. Pokud i přesto Vaše srdce touží po dlouhých vlasech, měla byste zvážit vrstvený sestřih vlasů od profesionála Schwarzkopf. Pak můžete vlasy vyfoukat a přitom kartáčovat kulatým kartáčem směrem ven. Tak získáte dojem pohybu a přidaného objemu.

Rychlá pomoc: Noste pěšinku na straně a každý den stranu střídejte. Díky takové změně budou vlasové kořínky vzpřímenější. Proto budou vlasy vypadat plnější a pohyblivější.

Účesy pro jemné vlasy: Bohatý účes díky sofistikované barvě

Barva může díky hře světlejších a tmavších pramínků přidat jemným vlasům dojem většího objemu. Kúry pro barvené vlasy mohou také přispět k jemnému nadzdvihnutí a posílení vlasů. Tato kombinace skutečného posílení vlasů a optické iluze se vytvoří nejlépe při použití hnědých a blond odstínů.

Účesy pro jemné vlasy: Posílení vlasů díky stylingovým přípravkům

Přípravky pro objem dodají Vašim vlasům více lesku. Speciální receptury produktů jako je šampon pro objem, sprej pro objem, pěna, pudr a sprej pro vyfoukání vlasů byly vytvořeny, aby Vaše vlasy vypadaly plnější a plné pohybu.

Dejte pozor, abyste při mytí vždy pořádně vypláchli všechen šampon a stylingové produkty. Jinak by zbytky těchto přípravků mohli Vaše vlasy zatížit, což je zejména pro ženy s jemnými vlasy nežádoucí. Po umytí vlasů naneste balzám jen na konce vlasů (pod linii ucha), aby vlasy nepůsobily příliš těžce.

Účesy pro jemné vlasy: Stylingové nástroje k vytvoření objemného účesu

Kromě rozčesání a učesání Vašich vlasů jsou hřebeny a kartáče užitečné k vytvoření bohatého objemu.

Hřebeny a kartáče se mohou také použít k natupírování vlasů. Natupírované vlasy vypadají plnější. Když použijete kartáč ke zvednutí kořínků již při foukání vlasů, dodáte vlasům pohyb. Můžete také použít žehličku na vlasy, kulmu, difuzér nebo natáčky, abyste vlasy natočili. Kadeře a vlny ulehčí styling jemných vlasů a dodají dojem pohybu a bohatého objemu. Nezapomeňte při foukání vlasů foukat proti směru přirozeného růstu vlasů, abyste tak vlasům přidali objem.

Vlasový expert Armin Morbach ve své videu ukazuje, jak v několika jednoduchých krocích přidat Vašim vlasům dodatečný objem.

Doufáme, že fotografie hvězd a modelek v naší galerii Vás budou inspirovat a najdete ten správný účes pro Vaše jemné vlasy.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...