Skip to Content

Produkty vlasové péče pro nádherné kudrny

Používáním správných produktů vlasové péče dodáte svým kudrnám okouzlující styl. Vlnité vlasy potřebují vlasovou péči, která byla speciálně vytvořena pro kadeře, plážové vlny nebo ležérní vlny. Pomůžeme vám najít speciální přípravky vlasové péče od šamponu po styling pro dokonalé kudrny.

Přirozené nebo uměle vytvořené vlny vypadají nejlépe, pokud používáte šampon a styling  speciálně vytvořený pro vlnité vlasy. Doporučíme vám optimální nástroje a přípravky péče a stylingu pro Vaše kadeře od šamponu a ochrany před teplem až po lak na vlasy.

Produkty vlasové péče a stylingová pomoc pro kudrnaté hlavy

Šampon: Šampon pro namáhané vlasy zaplaví matně vypadající křehké vlasy zářivým leskem. Takové šampony obnovují strukturální celistvost vlasu a poskytují mu ochranné a zkrášlující látky. Takže ještě jednou, Vaše kudrnatá hlava bude zářit zdravím.

Stylingové produkty proti krepatění: Krepaté vlasy mají tendenci neposlouchat a odolávat všem stylingovým pokusům. Pro získání pružných kadeří použijte anti-frizz šampon, kondicionér nebo stylingové produkty. Díky těmto produktům bude styling Vašich kadeří jednodušší. Produkty nebo kúry proti krepatění chrání vlasy před poletováním v důsledku elektrického náboje. Pokryjí vnější vrstvu každého vlasu (vrstvu kutikuly). To ochrání vlas a dodá mu okouzlující lesk. Anti-frizz produkty jsou obzvlášť účinné pro krepatě vypadající kadeře.

Stylingová pěna a balzámy pro kadeře: Pro získání zdravě vypadajících poskakujících vln s okouzlujícím leskem a dostatečnou fixací vpracujte do kadeří balzám nebo stylingovou pěnu. Balzámy bez oplachování a stylingové pěny mohou také oživit Vaše kadeře, když nemáte čas vlasy umýt.

Gel na vlasy: Pokud chcete ze svých vln vytvořit pokládané vlny, jednoduše do ručníkem vysušených vlasů naneste gel na vlasy. Poté, co vlasy zafixujete speciálním skřipcem, nechte vlasy uschnout.

Ochrana před teplem: Dříve než budete používat stylingové pomocníky k vytvoření vln jako kulma nebo žehlička, nezapomeňte vlasy nastříkat přípravkem, který je ochrání před teplem.

Olej na vlasy a lak s extra leskem: Vlasové oleje udržují vlnité vlasy poddajné a lak na vlasy s leskem jim dodá živý lesk. Hledejte vlasové oleje a spreje, které byly speciálně vytvořeny pro hebké a zářivé kudrny.

Slaný sprej poskytne tu pravou strukturu pohodovým plážovým vlnám nebo vytvoří správně rozcuchaný vlnitý účes.

Vosk na vlasy zvýrazní jednotlivé prameny vlasů a pomůže zkrotit poletující vlasy. Naneste malé množství vosku do dlaní a aplikujte kdekoliv potřebujete, pro dostatečnou fixaci nebo ke zvýraznění jednotlivých pramenů vlasů.

Lak na vlasy poskytuje účesu závěrečnou tečku a kudrnatým hlavám dodá prodlouženou fixaci. Některé laky na vlasy nejsou téměř poznat, zatímco jiné poskytují opravdu silnou fixaci. Pro vlnité vlasy se nejvíce hodí laky s lehkou fixací, protože nebrání přirozenému pohybu a poskakování vln.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...