Skip to Content

BB krém na vlasy

Nádherné vlasy s minimálním úsilím? To je jednoduché! BB krém slibuje dokonalé zkrášlení – nyní i pro vlasy. Princip vše v jednom v péči o pokožku může být použit stejně dobře k dosažení bohaté, zářivé hřívy. Vysvětlíme vám, o čem je nový všestranný pečující přípravek na vlasy.

Práce na plný úvazek, rodina, nedostatek volného času…všichni tu neustálou časovou tíseň dobře známe. Ale přesto naše krása nesmí trpět tím, že jsme v časovém presu! Kdyby jen ta péče o vlasy nebyla tak zdlouhavá… Stop.  Tady je pomoc: moderní ženy používají všestranné produkty – pečující přípravky, které kombinují více vlastností a efektů v jednom. BB krém je jedním z takových zázračných přípravků. Tento krém se již velmi osvědčil v péči o pokožku. A nyní přichází BB krém také se svým vše-v-jednom konceptem do světa vlasové péče. Jak to funguje? Lépe, rychleji, krásněji – vše vysvětlíme.

Co znamená BB?

Zkratka znamená „blemish balm“ (LXXX) a umí toho mnoho: multifunkční produkt vyživuje, stahuje, uzavírá, uvolňuje, chrání před UV paprsky…takže B-balzám je denní krém, fluid proti stárnutí, ochrana před sluncem a základ pro líčení v jednom. Hit kosmetiky! Není proto divu, že experti na vlasy si vybrali populární zkrášlující balzám jako model k vytvoření BB krému pro vlasy.

Co umí BB krém na vlasy?

Podobně jako u péče o pokožku nabízí BB krém na vlasy kombinaci intenzívní péče a ochranných vlastností: více odolnosti, větší kontrola krepatění, více objemu, lesku a poddajnosti, méně roztřepených konečků, méně polámaných vlasů – superkrém je kombinací toho všeho v jednom produktu.  Tento multifunkční produkt dostane vaši hřívu pod kontrolu, když budete zrovna pospíchat. Už po první aplikaci budou vaše vlasy okamžitě saténově hladké, dokonale zářivé, plné přirozeného objemu a budou se dobře rozčesávat.

Jak BB krém na vlasy funguje?

Výživné ingredience, jako jsou rostlinné oleje, pomohou vašim vlasům překonat každodenní výzvy. Zplihlé hřívy budou opět bezvadné a plné lesku. Odlehčená receptura se složkami tekutých vlasů vyrovná přirozenou vlhkost vlasů, zabrání krepatění a zajistí jim saténově jemnou strukturu – bez zatížení. Na rozdíl od BB pleťového krému, tento neobsahuje žádné pigmenty, takže nezmění barvu vlasů.

Jak používat BB krém na vlasy?

BB krém se používá jako neoplachovací kúra. To znamená, že se nevymývá. Jednoduše vlasy po umytí ručníkem usušte a naneste BB krém ve velikosti lískového oříšku do vlasů a nechte pracovat. Díky jemným ingrediencím se může tento zkrášlovací prostředek s klidným svědomím používat každý den. Zbude vám tak více času na další krásné věci ve vašem životě!

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...