Skip to Content

Trendem jsou blond vlasy

Melír je již minulostí. Nyní nám móda diktuje být úplně blond. Krásné časy ve stylu blond jsou opět tady. Blondýnky na přehlídkových molech nosí převážně platinovou a popelavou blond – tedy módní barvy vlasů pro letošní jaro.

V České republice je blond nejžádanější a nejoblíbenější barvou vlasů vůbec. Na tržbách českých kadeřnických salonů mají blondýnky a budoucí blondýnky lví podíl. Bond nabízí opravdu širokou paletu odstínů, což ženám dává skvělou šanci najít si „tu svoji“. Rafinovaným melírem lze vytvořit dojem většího objemu, přičemž k dispozici je bezpočet odstínů od platinové až po tmavou blond. Vše je možné a vše je dovolené.

Chcete-li být tuto sezónu „in“, nechte se inspirovat modelkami módních značek Balenciaga a Chanel, které se po všech přehlídkových molech procházejí v extrémně světlých blond hřívách. Tyto modelky vypadají obzvláště skvěle v přítomnosti modelek, které nosí vlasy v další všeobecně oblíbené a módní černé barvě. Takové černovlásky byly k vidění například na přehlídkách módních značek Bottega Veneta a Calvin Klein pro sezónu podzim/zima.

Éru platinové blond odstartovaly v roce 2009 úžasné blond vlasy Agyness Deyn. O rok později již o okouzlujících „kosmických blondýnkách“ mluvil celý New York. Obzvláště úchvatná byla Jil Sander, jejíž zcela odbarvené vlasy dokonale ladily s její zdrženlivou módou.

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...
 • Rusé vlasy - trend s velkým T

  Zrzavé vlasové barvy

  Rusé vlasy - trend s velkým T
  ...

  „Teď už mě nebudete přehlížet!“ Pokud vám jde právě o tohle, pravděpodobně se vám rusé vlasy líbí již delší dobu. Rusé vlasy jsou totiž nápadné a rusovlásky působí nesmírně smyslně. I letos jsou velmi módní.

  ...