Trendem jsou blond vlasy

Melír je již minulostí. Nyní nám móda diktuje být úplně blond. Krásné časy ve stylu blond jsou opět tady. Blondýnky na přehlídkových molech nosí převážně platinovou a popelavou blond – tedy módní barvy vlasů pro letošní jaro.

V České republice je blond nejžádanější a nejoblíbenější barvou vlasů vůbec. Na tržbách českých kadeřnických salonů mají blondýnky a budoucí blondýnky lví podíl. Bond nabízí opravdu širokou paletu odstínů, což ženám dává skvělou šanci najít si „tu svoji“. Rafinovaným melírem lze vytvořit dojem většího objemu, přičemž k dispozici je bezpočet odstínů od platinové až po tmavou blond. Vše je možné a vše je dovolené.

Chcete-li být tuto sezónu „in“, nechte se inspirovat modelkami módních značek Balenciaga a Chanel, které se po všech přehlídkových molech procházejí v extrémně světlých blond hřívách. Tyto modelky vypadají obzvláště skvěle v přítomnosti modelek, které nosí vlasy v další všeobecně oblíbené a módní černé barvě. Takové černovlásky byly k vidění například na přehlídkách módních značek Bottega Veneta a Calvin Klein pro sezónu podzim/zima.

Éru platinové blond odstartovaly v roce 2009 úžasné blond vlasy Agyness Deyn. O rok později již o okouzlujících „kosmických blondýnkách“ mluvil celý New York. Obzvláště úchvatná byla Jil Sander, jejíž zcela odbarvené vlasy dokonale ladily s její zdrženlivou módou.

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...
 • Rusé vlasy - trend s velkým T

  Zrzavé vlasové barvy

  Rusé vlasy - trend s velkým T
  ...

  „Teď už mě nebudete přehlížet!“ Pokud vám jde právě o tohle, pravděpodobně se vám rusé vlasy líbí již delší dobu. Rusé vlasy jsou totiž nápadné a rusovlásky působí nesmírně smyslně. I letos jsou velmi módní.

  ...