scented-hair-care
Péče o vlasy | Krásné vlasy

Vlasová péče s vůní – Vaše domácí aromaterapie

Udělejte si doma vlastní wellness program! Produkty vlasové péče s ovocnými, povzbuzujícími, lákavými nebo exotickými vůněmi jako vanilka, kokos, liči a makadamiový ořech vás během chvilky dostanou ze stresu do pohody.

Šampony a balzámy regenerují poškozené konce vlasů, posilují vlasovou strukturu a podporují zářivou barvu vlasů. Přesto to není úplně všechno, co pečující přípravky na vlasy dovedou. Zklidňující nebo povzbuzující vůně obsažené v těchto produktech vám dokážou doma poskytnout zážitek jako z luxusních lázní. Zavřete oči a oddejte se naprosté relaxaci!

Vlasová péče s vůní: Olej z Marakéše a kokos

Olej byl v historii vždy používán jako zklidňující a blahodárný v péči o pokožku a vlasy. Jedna kapka oleje dokáže udělat vlasy poddajné a dodá jim přirozenou vůni. Vůně prvotřídního oleje z Marakéše a kokosového mléka vás zavede do dobrodružných snů o exotických krajinách.

Vlasová péče s vůní: Ovocné plody

Živiny, vitamíny a antioxidanty hrají ve výživě hlavní roli, stejně jako v péči o vlasy. Přípravky vlasové péče s extrakty z brusinek, Acai a liči posilují vlasy a dodají jim zářivou krásu. Ovocné aroma plodů vás pohltí exotickými vůněmi.

Vlasová péče s vůní: Arganový olej a vanilka

Prvotřídní arganový olej je jednou z nejmocnějších ingrediencí v produktech vlasové péče. Pomáhá v boji proti roztřepeným konečkům a lámavosti vlasů. Voňavá kombinace arganového oleje a vanilkového květu poskytuje zklidňující péči pro vlasy a vaše smysly.

Vlasová péče s vůní: Bambucké máslo a kokos

Kokos a bambucké máslo jsou bohaté na mastné kyseliny. Ve vlasové péči pomáhají regenerovat poškozené vlasy a poskytují potřebnou vlhkost suchým konečkům vlasů. Také přinášejí do našich domovů lákavé rajské vůně.

 Vlasová péče s vůní: Olej z makadamiového ořechu

Ve vlasové péči je makadamiový olej známý pro své zvlhčující a obnovující schopnosti. Makadamiový olej posiluje vlasy a tak zabraňuje jejich lámavosti a roztřepeným konečkům. Zklidňující efekt jeho vůně může být stejně prospěšný.

Objevte: Krásné vlasy