Kúry na konečky vlasů – už žádné roztřepené konečky

Konce vlasů jsou obzvlášť rizikové, protože se na nich projeví všechny škodlivé vlivy a způsob zacházení. Výsledkem je, že konečky vlasů potřebují péči více, než ostatní části vlasů. Kúry na konečky vlasů byly vytvořeny tak, aby je rychle a efektivně regenerovaly. Zjistěte, co vše mohou kúry na konečky vlasů udělat pro Vaše vlasy a jak využít všechny jejich benefity.

Vítr, studené počasí, UV paprsky a horko, to vše poškozuje naše vlasy. Konečky vlasů jsou více zranitelné, protože jsou nejstarší částí vlasu, která čelí stresovým vlivům nejdelší dobu. Nadměrné zatěžování a drsné vnější podmínky často vyústí v roztřepené konečky, které jsou také lámavé a suché. Právě kúry na konečky vlasů rychle navrátí konečkům jejich zdraví.

Správná aplikace kúry na konečky vlasů

Používání kúry na konečky vlasů je rychlé a snadné. Jednoduše vmasírujte kúru dvakrát týdně do vlhkých nebo suchých konců vlasů. Kúru na konečky vlasů po aplikaci neoplachujte! Obvykle na jednu aplikaci stačí nanést množství o velikosti lískového oříšku. Dokonce už po první aplikaci pocítíte neuvěřitelný rozdíl.

Pro jaký typ vlasů je kúra na konečky vlasů přínosná?

Kúra na konečky vlasů lze používat na každý typ vlasů. Konce dlouhých vlasů jsou zvláště zranitelné, a proto potřebují pravidelnou péči, které jim tato kúra poskytne. To platí především pro suché a křehké vlasy. Nicméně čas od času i normální vlasy potřebují extra dávku péče. Pečující produkty na vlasy a konečky vlasů proto existují nejen pro suché a poškozené vlasy, ale i pro normální vlasy

Nezáleží na tom, zda jsou Vaše vlasy rovné nebo kudrnaté, kúry na konečky vlasů byly vytvořena, aby vlasům navrátily zdraví a lesk. Přesto i s tou nejlepší péčí je třeba konečky čas od času zastřihnout.

Jak kúra na konečky vlasů pracuje?

Kúra na konečky vlasů regeneruje roztřepené konce vlasů tak, že zacelí konce vlasového vlákna. Speciální složky v kúře vstupují do keratinové vrstvy vlasu, kde vyplňují trhliny, regenerují a pečují o vlas. Takovými aktivními složkami jsou oleje a složky připomínající svým složením stavební složky vlasu. Díky obsahu regeneračních látek a vyživujících olejů mají kúry na konečky vlasů také efekt proti krepatění vlasů. Tento dodatečný efekt ocení zejména lidé s křehkými, suchými a poškozenými vlasy.

Produkty pro třepící se konečky

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...