Barvy na vlasy | Zrzavé vlasové barvy

Královská krása zrzavých vlasů s dotekem mědi

Dodejte svým zrzavým vlasům královský styl a teplo dotekem mědi. Existují nekonečné variace měděných zrzavých vlasů. Můžete si vybrat kapku červené mědi v blond vlasech, kombinaci tmavě měděných tónů do hnědých vlasů nebo elegantní záblesky mědi v ohnivě červených vlasech. Hvězdy v naší galerii ukazují různé varianty krásných měděně zrzavých vlasů v kombinaci s vhodným make-upem.

Darovala Vám příroda krásnou měděnou barvu někde mezi zrzavou blond a zrzavě hnědou? Pokud ano, buďte šťastná. Naštěstí, dnes existují způsoby jak obarvit vlasy svojí oblíbenou jemnou nebo zářivou barvou. Mezi všemi vlasovými barvami, měděně červená má jiskru, působí živě a zároveň vypadá královsky a svůdně.

Mnoho variant měděně zrzavých vlasů

Vlasy Heather McComb vypadají živě a zářivě se svojí barvou na pomezí zrzavé a blond

Abyste získala zářivou barvu vlasů jako má Heather McComb (vlevo), hledejte permanentní nebo semi-permanentní barvu na vlasy v měděném odstínu. Pokud máte již zkušenosti s barvením vlasů, udělejte si do svých měděných vlasů několik zlatavě růžových pramínků. Protože výběr je opravdu obrovský, možná se raději poradíte s profesionálním kadeřníkem, než se rozhodnete pro měděný červený odstín. Vlasový specialista Schwarzkopf ve Vašem okolí je připraven Vám pomoci s vytvořením vhodné červené barvy vlasů a účesu.

Jaké účesy se nejvíce hodí pro zrzky?

Zrzavé vlasy s dotekem mědi

Kelly Reilly ('Flight') si oblíbila tento příjemný odstín měděně zrzavé barvy

Je to jednoduché, nejlepšími účesy pro rusovlásky jsou romantické, jemné a ležérní styly. Plážové vlny, přirozené vlny a výčesy s kudrnami zdůrazní teplou záři měděných vlasů.

Zářivě měděná zrzavá – jako nosí Kelly Reilly (vlevo) – je tou nejkrásnější ze všech červených barev na vlasy. Snadno si ji každý zapamatuje. Na rozdíl od jiných světle červených barev na vlasy jako je granátové jablko nebo jahodová červená, měděná červená vypadá na vlasech přirozeně a teple. 


Jaký typ make-upu se hodí k měděným vlasům?

Zrzavé vlasy s dotekem mědi

Holland Roden ('Teen Wolf') si obarvila své vlasy v tónech červené a hnědé

Možné je všechno, od rtěnky v barvě růžového dřeva po bronzově zbarvená líčka. Růžové, hnědé nebo tělové barvy make-upu jsou pro rusovlásky ideální. Světle červená rtěnka, řasenka a černé linky na oči jsou nástroje, které Vám pomohou vytvořit výbušnou směs. Když už mluvíme o barvách, naší nejoblíbenější barevnou kombinací jsou měděně zrzavé vlasy s tyrkysovými nebo oranžovými doplňky.

Extravagance a záře měděně zrzavé barevné variace jakou nosí Holland Roden (vlevo) je ztlumena přidanými hnědými zemitými odstíny. Ale to není důvod, proč by tato bohatá barva vlasů byla méně zajímavá a smyslná, než její světlejší příbuzné.