Skip to Content

Zářivá podzimní barva: Měděná blond

Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

Jsme neskutečně vděční člověku, který vrátil měděnou mezi trendy barvy. Například nábytek v měděné dodává našim domácnostem nádech moderního Skandinávského stylu. Měděná ale není oblíbená jen v nábytkářském průmyslu. Tento trendy odstín se dostal až na naše hlavy. Červené tóny vlasů jsou skvělé hlavně na podzim. Zjistěte, jak dosáhnout měděných kadeří a také jak získat měděnou blond na základě Vaší přirozené barvy.

Jak na měděné blond vlasy

Měděné vlasy doslova září – a navíc působí sebevědomě a vyspěle.

Měděná blond je teplý, zářivý odstín červené, který sluší každému se světlou pletí. Barva pak působí svěže a přirozeně. Ale i ženy s tmavším odstínem pleti ji mohou nosit. Když se zkombinuje s tímto typem, je měděná blond jen lehce extravagantnější.

Pokud máte plavé vlasy, bude to pro Vás jednoduché. Vlasy si můžete jednoduše nabarvit doma. Přirozeně plavé nebo odbarvené blond vlasy přijmou měděný blond odstín dobře. Tip: Barvou rozhodně nešetřete. Pokud máte vlasy delší než po ramena, použijte dvě balení.

Barvení hnědých nebo černých vlasů na měděnou blond

Trendy podzimní styl: Měděné vlasy a cool šedivý klobouk.

Pokud máte hnědé nebo černé vlasy, budete si je muset zesvětlit, než je nabarvíte na měděnou blond. Jen lidé s přirozeně světlejší barvou než je měděná blond si můžou zkusit vlasy obarvit bez zesvětlení. Jinak by výsledek nemusel odpovídat Vašemu očekávání. Pokud máte tmavší vlasy, nechte si v kadeřnictví poradit. Pomohou Vám, aby Váš přechod na měděnou blond byl co možná nejšetrnější.

Péče o měděné blond vlasy

Aby Vaše měděná blond zářila co nejdéle, používejte šampon i balzám pro barvené vlasy. Měděná blond je červený odstín a červená všeobecně bledne rychleji než ostatní barvy na vlasy. Bez důkladné péče by se barva mohla rychle vymýt. Se správnými produkty tomu ale můžeme snadno předejít a zachovat si krásný lesk našich nově měděných vlasů. Začněte používat vlasovou masku, která pomůže uložit barvu ve vlasovém vláknu. Také nezapomínejte používat ochranné přípravky před teplem, než použijete fén, žehličku nebo kulmu. To ochrání nejen Vaše vlasy, ale také jejich barvu. Tip: Po obarvení si vlasy dva nebo tři dny nemyjte. Červené pigmenty se tak budou moct uložit ve Vašich vlasech a nevymyjí se tak rychle.

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...