Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte!  Buď digitálně s online nástrojem, který vám poradí s výběrem barvy nebo přímo na svých vlasech – k dispozici je víc než jeden odstín.

Když jdeme nakupovat, můžeme si vybrané zboží v obchodě vyzkoušet, koupit jej a také v případě pochybností zase vrátit. Proces je podobný i u nové barvy na vlasy, i když je vlastně zcela jiný: když přijde na vyzkoušení, máme několik možností a pokud se nám to nelíbí, vynecháme celou proceduru s vracením zboží. Jak můžete vyzkoušet novou barvu vlasů bez závazků? Máte čtyři možnosti:

1. Aplikace, která vám s barvou poradí: nasucho

Než testovat barvu přímo na svých vlasech, můžete to raději zkusit na počítači nebo chytrém telefonu. Všechno, co k takovému barevnému pokusu potřebujete je otevřít aplikaci s barevným poradenstvím, nahrát svoji fotku a pak zkoušet různé odstíny. Výhodou je, že výsledek vidíte okamžitě. Propadli jste nové barvě celebrit, během listování v časopise? Můžete ji mít! Se speciální aplikací barevného poradenství jednoduše naskenujete celebritu a správný odstín se vám zobrazí – podívejte se zde: Hair-Colour-App (momentálně k dispozici jen v němčině). 

2. Pramínky – nová barva

Pramínky vám umožní prozkoumat a zvyknout si na vaši vysněnou barvu pomaleji. Blond pramínky v hnědých vlasech nebo světle hnědé pramínky v tmavě hnědých vlasech – a získáte první dojem, zda vám nový odstín sluší a ladí s vaší pokožkou, líčením a dalším stylingem. Možná zůstanete u barevného mixu pramínků anebo vás tato zkouška přesvědčí o tom, že preferujete novou barvu vlasů a rozhodnete se „jít do toho“.

3. Jemná barva na vlasy – smývatelná a nádherná!

Klasikou mezi testovacími metodami nové barvy na vlasy jsou samozřejmě smývatelné barvy na vlasy. Pokud jste už vybrali novou barvu vlasů, ale stále jste sužováni pochybnostmi, zda vám opravdu bude slušet a zda ji chcete nosit delší dobu: Obarvěte to! Existují různé úrovně barev. Barva se Stupněm 1 vydrží na vlasech po šest až osm umytí vlasů.

4. Paruka – extrémní barvy vlasů naživo

Vybrat si neobvyklou nebo zcela jinou barvu, že je vaše vlastní barva vlasů je poměrně riskantní a vyžaduje to dávku odvahy. Co když se vám barva po obarvení na vašich vlasech nebude líbit? Tato překážka se dá ale snadno překonat. Svoji vysněnou barvu můžete otestovat „teoreticky“ na fotce díky aplikaci s barevným poradenstvím (viz. bod 1 nahoře). Nebo si můžete koupit paruku a otestovat barvu vlasů přímo naživo. Sluší vám trendy bílá barva vlasů? Můžete mít černé vlasy, když jste od přírody popelavá blondýna? Je pastelově růžová ta pravá pro vás? Nezbývá než vyzkoušet!

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...