Barvy na vlasy | trend platinové blond

Popelavá blond – nový trend

Dříve působila poněkud nudně, ale nyní se popelavá blond - zejména v matné variaci - dostala opět na výsluní popularity. Právě teď je popelavá blond posledním výkřikem módy.

Rachel  McAdams
© Getty

Popelavé blond vlasy Rachel McAdams oživuje melír a tmavší odrosty.

Říká se: „Blond nikdy nevyjde z módy!“ Ano, to je jistě pravda. Odborníci na módu a barvy vlasů, stejně jako kdokoli jiný, kdo je s trendy a názory na módu obeznámen, vědí, že tato nová módní blond má velmi zvláštní kouzlo. Právě teď totiž tento výjimečně světlý a matný odstín blond vítězí na celé čáře. Módní popelavá blond totiž vyzařuje pohodu a sebejistotu, je nekonvenční, ale zároveň i konzervativní.

Zda je tato módní popelavá blond tou pravou barvou pro vás, vám prozradí pohled do vlastního šatníku. Dáváte přednost malinově červené před červenooranžovou? Máte rády studené barvy, jako je holubí šedá, bílá a džínově modrá, protože skvěle ladí s vaší pletí? Pokud ano, pak vám budou popelavé blond vlasy určitě slušet.

Jak na to, aby módní popelavá blond byla výrazná a oslnivá:

  • Odbarvením vlasů – s cílem dosáhnout této módní blond – odstraníte přírodní pigmenty. Díky reakci barvicího krému s potenciálně přítomnými červenými pigmenty však mohou vlasy po obarvení získat nažloutlý nádech. Obsahují-li vaše vlasy červené pigmenty, vyzkoušejte nejmodernější odbarvovače s takovým složením a kombinací pigmentů, které nažloutlý nádech neutralizují - pak bude výsledkem ten správný matný odstín blond.

Související články