Skip to Content

Královská krása zrzavých vlasů s dotekem mědi

Dodejte svým zrzavým vlasům královský styl a teplo dotekem mědi. Existují nekonečné variace měděných zrzavých vlasů. Můžete si vybrat kapku červené mědi v blond vlasech, kombinaci tmavě měděných tónů do hnědých vlasů nebo elegantní záblesky mědi v ohnivě červených vlasech. Hvězdy v naší galerii ukazují různé varianty krásných měděně zrzavých vlasů v kombinaci s vhodným make-upem.

Darovala Vám příroda krásnou měděnou barvu někde mezi zrzavou blond a zrzavě hnědou? Pokud ano, buďte šťastná. Naštěstí, dnes existují způsoby jak obarvit vlasy svojí oblíbenou jemnou nebo zářivou barvou. Mezi všemi vlasovými barvami, měděně červená má jiskru, působí živě a zároveň vypadá královsky a svůdně.

Mnoho variant měděně zrzavých vlasů

Zrzavé vlasy s dotekem mědi: Heather McComb
Vlasy Heather McComb vypadají živě a zářivě se svojí barvou na pomezí zrzavé a blond

Abyste získala zářivou barvu vlasů jako má Heather McComb (vlevo), hledejte permanentní nebo semi-permanentní barvu na vlasy v měděném odstínu. Pokud máte již zkušenosti s barvením vlasů, udělejte si do svých měděných vlasů několik zlatavě růžových pramínků. Protože výběr je opravdu obrovský, možná se raději poradíte s profesionálním kadeřníkem, než se rozhodnete pro měděný červený odstín. Vlasový specialista Schwarzkopf ve Vašem okolí je připraven Vám pomoci s vytvořením vhodné červené barvy vlasů a účesu.

Jaké účesy se nejvíce hodí pro zrzky?

Zrzavé vlasy s dotekem mědi
Kelly Reilly ('Flight') si oblíbila tento příjemný odstín měděně zrzavé barvy

Je to jednoduché, nejlepšími účesy pro rusovlásky jsou romantické, jemné a ležérní styly. Plážové vlny, přirozené vlny a výčesy s kudrnami zdůrazní teplou záři měděných vlasů.

Zářivě měděná zrzavá – jako nosí Kelly Reilly (vlevo) – je tou nejkrásnější ze všech červených barev na vlasy. Snadno si ji každý zapamatuje. Na rozdíl od jiných světle červených barev na vlasy jako je granátové jablko nebo jahodová červená, měděná červená vypadá na vlasech přirozeně a teple.

Jaký typ make-upu se hodí k měděným vlasům?

Zrzavé vlasy s dotekem mědi
Holland Roden ('Teen Wolf') si obarvila své vlasy v tónech červené a hnědé

Možné je všechno, od rtěnky v barvě růžového dřeva po bronzově zbarvená líčka. Růžové, hnědé nebo tělové barvy make-upu jsou pro rusovlásky ideální. Světle červená rtěnka, řasenka a černé linky na oči jsou nástroje, které Vám pomohou vytvořit výbušnou směs. Když už mluvíme o barvách, naší nejoblíbenější barevnou kombinací jsou měděně zrzavé vlasy s tyrkysovými nebo oranžovými doplňky.

Extravagance a záře měděně zrzavé barevné variace jakou nosí Holland Roden (vlevo) je ztlumena přidanými hnědými zemitými odstíny. Ale to není důvod, proč by tato bohatá barva vlasů byla méně zajímavá a smyslná, než její světlejší příbuzné. 

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Rusé vlasy - trend s velkým T

  Zrzavé vlasové barvy

  Rusé vlasy - trend s velkým T
  ...

  „Teď už mě nebudete přehlížet!“ Pokud vám jde právě o tohle, pravděpodobně se vám rusé vlasy líbí již delší dobu. Rusé vlasy jsou totiž nápadné a rusovlásky působí nesmírně smyslně. I letos jsou velmi módní.

  ...