Žena s měděnými blond vlasy a baretem
Barvy na vlasy | Stylingové a barevné trendy

Zářivá podzimní barva: Měděná blond

Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

Jsme neskutečně vděční člověku, který vrátil měděnou mezi trendy barvy. Například nábytek v měděné dodává našim domácnostem nádech moderního Skandinávského stylu. Měděná ale není oblíbená jen v nábytkářském průmyslu. Tento trendy odstín se dostal až na naše hlavy. Červené tóny vlasů jsou skvělé hlavně na podzim. Zjistěte, jak dosáhnout měděných kadeří a také jak získat měděnou blond na základě Vaší přirozené barvy.

Jak na měděné blond vlasy

Žena s měděnými blond vlasy

Měděné vlasy doslova září – a navíc působí sebevědomě a vyspěle.

Měděná blond je teplý, zářivý odstín červené, který sluší každému se světlou pletí. Barva pak působí svěže a přirozeně. Ale i ženy s tmavším odstínem pleti ji mohou nosit. Když se zkombinuje s tímto typem, je měděná blond jen lehce extravagantnější.

 

Pokud máte plavé vlasy, bude to pro Vás jednoduché. Vlasy si můžete jednoduše nabarvit doma. Přirozeně plavé nebo odbarvené blond vlasy přijmou měděný blond odstín dobře. Tip: Barvou rozhodně nešetřete. Pokud máte vlasy delší než po ramena, použijte dvě balení.

Barvení hnědých nebo černých vlasů na měděnou blond

Žena s měděnými blond vlasy a kloboukem.

Trendy podzimní styl: Měděné vlasy a cool šedivý klobouk.

Pokud máte hnědé nebo černé vlasy, budete si je muset zesvětlit, než je nabarvíte na měděnou blond. Jen lidé s přirozeně světlejší barvou než je měděná blond si můžou zkusit vlasy obarvit bez zesvětlení. Jinak by výsledek nemusel odpovídat Vašemu očekávání. Pokud máte tmavší vlasy, nechte si v kadeřnictví poradit. Pomohou Vám, aby Váš přechod na měděnou blond byl co možná nejšetrnější.

 

Péče o měděné blond vlasy

Aby Vaše měděná blond zářila co nejdéle, používejte šampon i balzám pro barvené vlasy. Měděná blond je červený odstín a červená všeobecně bledne rychleji než ostatní barvy na vlasy. Bez důkladné péče by se barva mohla rychle vymýt. Se správnými produkty tomu ale můžeme snadno předejít a zachovat si krásný lesk našich nově měděných vlasů. Začněte používat vlasovou masku, která pomůže uložit barvu ve vlasovém vláknu. Také nezapomínejte používat ochranné přípravky před teplem, než použijete fén, žehličku nebo kulmu. To ochrání nejen Vaše vlasy, ale také jejich barvu. Tip: Po obarvení si vlasy dva nebo tři dny nemyjte. Červené pigmenty se tak budou moct uložit ve Vašich vlasech a nevymyjí se tak rychle.