Barvy na vlasy | Melír

Pramínky zvýrazní vaše vlasy

Světlejší nebo tmavší pramínky ve vlasech nebo celé partie obarvených vlasů, které zvýrazní účes, jsou celkem běžným trendem. Pramínky dodají vlasům svěží vzhled, bez potřeby barvit celou hlavu. Rádi bychom Vám představili různé typy pramínků, a pomohli Vám tak podpořit Váš účes správným výběrem barvy a typem pramínků.

Pramínky dokážou zvýraznit barvu vlasů a vytvářejí ve Vašich vlasech okouzlující světelné odlesky. Díky světlu ve Vašich vlasech vypadají melírované vlasy také zářivější. Vlasy s pramínky vypadají plnější.

Pramínky ve vlasech vypadají přirozeněji, pokud nejsou světlejší nebo tmavší o více než dva a tři odstíny oproti zbytku vlasů.

Pramínky v různých barevných kombinacích

Pramínky v různých odstínech světlejších barev vypadají, jako byste se vrátila z letní dovolené na pláži. Slunce dokáže zesvětlit jednotlivé pramínky vlasů do různých odstínů. U přirozeně plavých vlasů tak můžete získat perfektní pramínky v barvě medu, meruňky nebo písku. Čokoládově hnědá, oříšek, karamel, nugát, pralinka, zářivé zlatá moka jsou ideálními barvami, které vytvoří podobné efekty v hnědých vlasech.

Pramínky v různých odstínech si můžete také vytvořit doma s pomocí speciálních barvicích setů. Každý takový set Vám umožní vytvořit pramínky ve dvou odstínech.

Tmavé pramínky

Efekt tmavších pramínků prohloubí barevné vnímání Vašich vlasů. Takový efekt je obzvlášť výrazný a okouzlující u popelavě plavých vlasů.

Jemné světle hnědé pramínky se hodí do plavých vlasů. Brunetky mohou použít středně až tmavě hnědé pramínky, a jejich barva vlasů tak bude působit tmavěji.

Světlé pramínky

Možná si přejete své vlasy zesvětlit světlými pramínky. Můžete se tak vyhnout zesvětlování všech vlasů a navíc budete vypadat přirozeně. Světlejší bloky vlasů zvýrazní širší prameny vlasů nebo celé partie Vaše účesu, jako například ofinu nebo konce vlasů.

Blokové barevné partie

Blokové partie jinak obarvených vlasů bývají na rozdíl od pravidelných jemných pramínků širší. Při takovém barvení se barva nanáší jen na vrchní vrstvy vlasů. Takto se používají často kontrastní barvy pro jedinečné barevné efekty.
Objevte: Melír