Barvy na vlasy | Černé vlasové barvy

Na černo: krátké střihy pro černé vlasy

Černé krásky! Černé vlasy jsou TÍM, co přitahuje pozornost, a nejen ve Sněhurčině délce – trendy krátké sestřihy jsou právě tak oblíbené v tmavém vydání! Objevte, proč jsou krátké střihy v černé tak výjimečné, jak získat ženský účes a jak o krátké černé vlasy pečovat:

Kleopatra, Coco Chanel a Dita von Teese – tyto ženy mají společný nejen smysl pro krásu, ale také barvu vlasů: Černou!

Sofistikované, exkluzivní a záhadné: černé vlasy nosí silné ženy, které přesně vědí, co chtějí – a obvykle to také dostanou. Ať je to království, módní svět nebo mezinárodní sláva. Nepřestávat a nikdy se nezastavit je jejich mottem. Kdo by nechtěl získat špetku takového sebevědomí, které tyto černé krásky předvádějí?  A přitom si dámy v černém mohou také dovolit něco ztratit – ostříháním vlasů. Moderní krátký účes se také hodí k ambicióznímu charakteru černých krásek více než dlouhá magická hříva Sněhurky.

Krátký střih: Černá Deluxe

U účesu z tmavých vlasů je velmi důležité, aby nebyl příliš dominantní a nezakrýval obličej. Proto je krátký střih ideální, jelikož vyvažuje silný dojem z černých vlasů. Čisté střihy (jako je tupý střih a tvary (jako například geometrické střihy) jsou pro tmavé odstíny také velmi vhodné, protože struktura střihu je ve srovnání například se světlými vlasy výraznější a intenzívnější. Černé krásky se nemusejí vzdávat ani krepatého účesu nebo ofiny. Právě naopak: chaotický bubi střih je o několik let omladí a ofina okamžitě přidá svůdnou notu.

Krátké střihy pro černé vlasy

Černé vlasy: Správná péče

Mnohotvárný při stylingu, ale trochu náročný na údržbu – pokud chcete s černými vlasy opravdu zazářit, musí být váš hýčkající program opravdu nekompromisní. Černé vlasy (přírodní nebo barvené) mohou často vypadat mdle a křehce, to znamená, že potřebují maximální lesklou péči.

Pečující tip 1

Ujistěte se, že při každém mytí používáte šampon a kondicionér vytvořený speciálně pro černé vlasy. Intenzívní kúry používané jednou za týden také pomohou udržet vnější vlasovou kutikulu uzavřenou. To zadrží pigmenty uvnitř, takže barva bude zářit jasněji a vydrží déle.

Pečující tip 2

Čas od času použijte narovnávací žehličku na vlasy pro speciální zářivost. Samozřejmě předtím aplikujte ochranný sprej před teplem a pak už můžete jít na to! Narovnání může zintenzívnit lesk, protože se světlo bude perfektně odrážet od vašich vlasů. Vaše černé vlasy budou vypadat svěže a ultra zdravě.

Pečující tip 3

Pro super poddajné a extra zářivé vlasy aplikujte vlasový olej. Jednoduše stačí vmasírovat několik kapek do konečků a/nebo nanést také na vrchní vlasy – pro dokonalý zářivý výsledek!