Co mohou proteiny udělat pro Vaše vlasy

Vlasy jsou z velké části tvořeny proteinovými vlákny, která mohou být poškozena častým mytím a teplem při stylingu. Často namáhané vlasy mohou být matné a je na ně opravdu smutný pohled. Přípravky vlasové péče s obsahem proteinu zlepší vlasovou strukturu a vrátí vlasům jejich zářivý, zdravý vzhled. Čtěte dál, abyste se dozvěděli o novém zázraku pro regeneraci vlasů.

Čtete etikety na výrobcích? Víte, jaké ingredience obsahují Vaše oblíbené sušenky? Studujete pečlivě obsah, dříve než si přečtete celý časopis? Pak asi také víte o mnoha ingrediencích obsažených ve vlasových přípravcích, které kupujete. Možná jste kroutili hlavou nad ingrediencemi jako jsou hedvábný protein nebo keratin (hlavní proteinová stavební složka tvořící vlas).

Proč proteiny tolik pomáhají zlepšit kvalitu vlasů? Zplihle a matně vypadající vlasy trpí nedostatkem proteinu. Řešení tohoto problému je docela jednoduché. Používejte pečující produkty s obsahem proteinu a zbavíte se proteinového deficitu. Výsledkem budou zdravě vypadající vlasy plné lesku. Proč Vaše vlasy tolik potřebují péči a proteiny?

Společným viníkem je horká voda, nadměrné foukání horkým vzduchem a česání. Ondulace vlasů má stejný efekt, protože působí na proteinové struktury vlasu. Cokoliv ovlivní strukturu Vašich vlasů, bude mít pravděpodobně dobře známý a nechtěný následek, kterým jsou přetížené vlasy. Jednoduše to poznáte podle roztřepených konečků a chybějícího hedvábného lesku, který se nám tak líbí u zdravých vlasů. Vlasová kutikula je poškozená a je to na první pohled viditelné.

Řešení s proteinovou vlasovou péčí

Pečující přípravky s obsahem proteinu (např. výrobky se sojovými, hedvábnými, ovesnými nebo pšeničnými proteiny) mohou regenerovat lámavé vlasy. Protein pronikne do vlasového vlákna a napraví defekty ve vlasové struktuře. Tenká ochranná proteinová vrstva vrátí vlasům hedvábný lesk, protože zacelí poškozená místa v drsné poškozené vrstvě kutikuly. Proteiny z pečujícího vlasového přípravku obalí poškozené vlasové vlákno, které tak bude okamžitě vypadat zdravěji a silněji. Lámavým vlasům se vrátí jejich přirozená hebkost a zplihlé vlasy se budou nadnášet při každém Vašem kroku. Není divu, že zdraví a energie Vašich vlasů se projeví opravdu v každém kroku.

Proteiny šité na míru pro Vaše vlasy

Nové technologie umožňují určit, která proteinová struktura matných a lámavých vlasů je poškozená. Samozřejmě, dalším krokem je pomoci přírodě napravit poškozenou strukturu tím, že jí dodáme přesně ten typ proteinu, který dokáže zacelit a opravit poškozená místa. Asi nebudete překvapeni, že tyto nové stavební složky se velmi podobají přírodním proteinům, ze kterých jsou vlasy tvořeny. Jsou proto pro vlasy lepšími stavebními složkami, než jejich starší předchůdci. Proto má smysl využít jejich výjimečných vlastností, abyste svým vlasům vrátili jejich přirozenou hedvábnou krásu.

Další pomoc k udržení hedvábných vlasů

Používání přípravků na ochranu před teplem je nutností, pokud používáte stylingové přístroje jako vysoušeč vlasů nebo žehlička na vlasy. Teplo poškozuje strukturu nechráněného vlasu, který je z velké části tvořen dlouhými stočenými proteinovými (keratinovými) vlákny.

Vedle používání přípravků vlasové péče s obsahem proteinů se můžete také spolehnout na koenzym Q10, který pomáhá syntetizovat více vlasového proteinového stavebního kamene – keratinu.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...