Skip to Content

Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

Ženy s mastnou pokožkou hlavy si potřebují mýt vlasy častěji. Časté šamponování nicméně suchým koncům vlasům nesvědčí. Nejlepším řešením jsou produkty vlasové péče, které čistí pokožku a zároveň v jednom kroku udržují konce vlasů poddajné.

Většina žen s dlouhými vlasy problém s mastnou pokožkou hlavy a křehkými konečky zná. Pokožka vyžaduje časté mytí, zatímco konečky vlasů jsou s každým šamponováním křehčí a sušší. Nové produkty vlasové péče toto dilema ukončí.

Řešení pro čisté vlasy a poddajné konečky

"Dobře definovaný problém je napůl vyřešený problém" (Charles Kettering, inženýr a vynálezce). Současné novinky ve vlasové péči pomáhají ženám s dvojím problémem (mastné vlasy u pokožky a suché konečky). Představíme vám dvě strategie:

1.  Můžete použít šampon, který zmírňuje problémy s mastnou pokožkou, zatímco dodává extra péči suchým koncům vlasů. Speciální šampony čistí mastnou pokožku a zároveň obsahují proteiny poskytující vlasům intenzívní péči. Po posledním propláchnutí vlasů zůstávají vlasy hladké, poddajné a zvladatelné.

2.  Druhá strategie zahrnuje použití kondicionéru, který také eliminuje přebytečný maz (sebum, tuk) z pokožky, proto zabijete dvě mouchy jednou ranou. Vaše pokožka bude svěží a čistá, zatímco konečky vlasů budou uhlazené a poddajné. Nyní můžete kombinovat čištění nadbytečně mastné pokožky s péčí o suché, křehké konečky vlasů použitím sofistikovaných vlasových přípravků, které dokážou vyřešit vše v jednom kroku.

Občas se objeví den, kdy prostě není dost času na mytí vlasů ani šamponem dva v jednom. V takových případech je vhodným řešením suchý šampon. Jednoduše nastříkejte suchý šampon na pokožku hlavy ke kořínkům vlasů a jemně ručníkem promasírujte. Po krátké době působení a po vyčesání zbytků suchého šamponu budete připraveni vyrazit.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...
 • Protein

  Vlasový šampon

  Protein
  ...

  Přirozený lesk zdravých vlasů se někdy během jejich upravování a stylingu vytratí. Ztracený lesk můžete získat zpět díky kondicionérům s obsahem proteinů.

  ...