Skip to Content

Ledová blond: jako stvořená pro podzim

Studená platinová nebo světlá švédská plavá jsou blond odstíny této sezóny – tyto blond odstíny rozzáří podzim a vlasy na trendy hlavách. Ať jsou vaše vlasy krátké nebo dlouhé, takové ochlazení se hodí k jakémukoliv střihu! Představíme vám ledové účesy a odhalíme, proč tyto super světlé barvy fungují jako omlazovací kúra.

Dopřejte si ledovou blond: nejenže je osvěžující, ale také vás omladí. Nevěříte nám? Jen se podívejte na ledově plavé vlasy zblízka: rozzáří nás, vypadají opravdu luxusně a jsou skutečným hitem. Ledová blond je právě teď velmi módní. Populární modelky a superstar jako Rita Ora, Ellie Goulding a Iggy Azalea oznamují příchod doby ledové, která je cokoliv, jen ne mrazivá – bude nám spíš horko. Protože ledově blond vlasy vypadají sexy a jemně zároveň. Slibná kombinace: a také všestranná: studený odstín může vypadat naprosto cool, ale také může být velmi romantický. V závislosti na stylingu (a oblečení) vypadá severská barva futuristicko-moderně nebo elfsky a jemně. Novinka pro vlasy doby ledové: čím matnější barva, tím elegantnější účes!

Ledová blond: nápadná linie vlasů

Chyceni v ledu: barevná paleta nabízí odstíny od studené švédské blond po platinovou. Akurátní mikádo, dlouhé glamour vlny nebo drzé pixie – ledové odstíny se předvádějí v tom nejlepším světle s jakýmkoliv střihem. Dalším pozitivním znakem ledové blond je, že tento odstín oživí trendy barvy na vlasy jako je bronde, i klasiku jako je medová blond nebo hnědá. A to nemluvíme o tom, že působí jako omlazovací kúra! Zářivé světlé vlasy rámují obličej téměř jako svatozář. Díky tomu pokožka vypadá svěžejší a mladší, zatímco zářivost vizuálně vyhladí vrásky.

Hledáte ochlazení? Představíme vám blond účes pro cool hlavy:

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...