Skip to Content

Popelavá blond – nový trend

Dříve působila poněkud nudně, ale nyní se popelavá blond - zejména v matné variaci - dostala opět na výsluní popularity. Právě teď je popelavá blond posledním výkřikem módy.

Rachel McAdams
Getty
Popelavé blond vlasy Rachel McAdams oživuje melír a tmavší odrosty.

Říká se: „Blond nikdy nevyjde z módy!“ Ano, to je jistě pravda. Odborníci na módu a barvy vlasů, stejně jako kdokoli jiný, kdo je s trendy a názory na módu obeznámen, vědí, že tato nová módní blond má velmi zvláštní kouzlo. Právě teď totiž tento výjimečně světlý a matný odstín blond vítězí na celé čáře. Módní popelavá blond totiž vyzařuje pohodu a sebejistotu, je nekonvenční, ale zároveň i konzervativní.

Zda je tato módní popelavá blond tou pravou barvou pro vás, vám prozradí pohled do vlastního šatníku. Dáváte přednost malinově červené před červenooranžovou? Máte rády studené barvy, jako je holubí šedá, bílá a džínově modrá, protože skvěle ladí s vaší pletí? Pokud ano, pak vám budou popelavé blond vlasy určitě slušet.

Jak na to, aby módní popelavá blond byla výrazná a oslnivá:

 • Odbarvením vlasů – s cílem dosáhnout této módní blond – odstraníte přírodní pigmenty. Díky reakci barvicího krému s potenciálně přítomnými červenými pigmenty však mohou vlasy po obarvení získat nažloutlý nádech. Obsahují-li vaše vlasy červené pigmenty, vyzkoušejte nejmodernější odbarvovače s takovým složením a kombinací pigmentů, které nažloutlý nádech neutralizují - pak bude výsledkem ten správný matný odstín blond.
Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...