Skip to Content

Barevná změna z blond na hnědé vlasy

Laura Haddock a Elisabeth Moss rády experimentují se svojí barvou vlasů, která se může měnit od blond po hnědou a zase zpátky. Barva vlasů má docela velký vliv na vzhled osobnosti. Tento vzhled se mění od člověka k člověku v závislosti na individuálních vlastnostech a temperamentu.

“Blondýny nebo brunetky, miluju všechny ženy”, říká Robert Stolz v textu jedné ze svých mnoha písní. Každá barva vlasů je krásná, pokud se hodí ke své nositelce. Neexistuje žádný důvod, proč novou barvu vlasů nevyzkoušet.

Sledovali jsme Lauru Haddock a Elisabeth Moss, jak měnily barvu svých vlasů od blond k tmavě hnědé a zpět. Tyto dvě celebrity jsou důkazem toho, jak různorodě může barva vlasů ovlivnit image jedince.

Změna barvy vlasů z blond na hnědou: Laura Haddock

Britská herečka Laura Haddock (viz foto nahoře) si stále mění barvu vlasů z blond na hnědou. Její image se mění podle aktuální barvy vlasů. Světlé vlnité vlasy s pohodovou pěšinkou uprostřed si většina z nás spojí s létem, sluncem a pláží. Blond vlasy jsou často považovány za obzvlášť přitažlivé. Na druhé straně, v tmavě hnědých vlasech vypadá Laura skromně a romanticky.

Změna barvy vlasů z blond na hnědou: Elisabeth Moss

Změna barvy vlasů z blond na hnědou
Elisabeth Moss

Herečka Elisabeth Moss (‘Mad Men’) vypadá skvěle, ať jsou její vlasy blond nebo hnědé. V tmavé barvě vypadá sebejistě, zatímco v blond vlasech působí jemněji a vyniknou světlé stránky jejího osobnosti. Stejně jako u světlého rámu kolem obrazu, hranice mezi blond vlasy a pletí obličeje jsou jemnější a ne tak zřetelné.

Blondýna nebo bruneta: Stejná barva vlasů, různý účes

Laura Haddock nosí své blond vlasy dlouhé a rozpuštěné, zatímco Elisabeth Moss má své blond vlasy krátké. Rozdíly jsou evidentní. Dlouhé vlnité blond vlasy vypadají jemně a žensky. Na druhé straně, krátké blond vlasy často vypadají mladistvě a trochu rozpustile.

Volbou účesu také můžete ovlivnit, jak budou hnědé vlasy působit na okolí. Laura Haddock se svými nedbale sepnutými hnědými vlasy působí smyslně. Elisabeth Moss zase se svým krátkým hnědým mikádem s asymetrickou ofinou vypadá stylově.

Obecně platí, že délka vlasů a účes ovlivňuje dojem z každé barvy vlasů. Tak máte stále ještě druhou možnost ovlivnit celkový dojem ze zvolené barvy vlasů.

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...