Skip to Content

Na černo: krátké střihy pro černé vlasy

Černé krásky! Černé vlasy jsou TÍM, co přitahuje pozornost, a nejen ve Sněhurčině délce – trendy krátké sestřihy jsou právě tak oblíbené v tmavém vydání! Objevte, proč jsou krátké střihy v černé tak výjimečné, jak získat ženský účes a jak o krátké černé vlasy pečovat:

Kleopatra, Coco Chanel a Dita von Teese – tyto ženy mají společný nejen smysl pro krásu, ale také barvu vlasů: Černou!

Sofistikované, exkluzivní a záhadné: černé vlasy nosí silné ženy, které přesně vědí, co chtějí – a obvykle to také dostanou. Ať je to království, módní svět nebo mezinárodní sláva. Nepřestávat a nikdy se nezastavit je jejich mottem. Kdo by nechtěl získat špetku takového sebevědomí, které tyto černé krásky předvádějí?  A přitom si dámy v černém mohou také dovolit něco ztratit – ostříháním vlasů. Moderní krátký účes se také hodí k ambicióznímu charakteru černých krásek více než dlouhá magická hříva Sněhurky.

Krátký střih: Černá Deluxe

U účesu z tmavých vlasů je velmi důležité, aby nebyl příliš dominantní a nezakrýval obličej. Proto je krátký střih ideální, jelikož vyvažuje silný dojem z černých vlasů. Čisté střihy (jako je tupý střih a tvary (jako například geometrické střihy) jsou pro tmavé odstíny také velmi vhodné, protože struktura střihu je ve srovnání například se světlými vlasy výraznější a intenzívnější. Černé krásky se nemusejí vzdávat ani krepatého účesu nebo ofiny. Právě naopak: chaotický bubi střih je o několik let omladí a ofina okamžitě přidá svůdnou notu.

Krátké střihy pro černé vlasy

Černé vlasy: Správná péče

Mnohotvárný při stylingu, ale trochu náročný na údržbu – pokud chcete s černými vlasy opravdu zazářit, musí být váš hýčkající program opravdu nekompromisní. Černé vlasy (přírodní nebo barvené) mohou často vypadat mdle a křehce, to znamená, že potřebují maximální lesklou péči.

Pečující tip 1

Ujistěte se, že při každém mytí používáte šampon a kondicionér vytvořený speciálně pro černé vlasy. Intenzívní kúry používané jednou za týden také pomohou udržet vnější vlasovou kutikulu uzavřenou. To zadrží pigmenty uvnitř, takže barva bude zářit jasněji a vydrží déle.

Pečující tip 2

Čas od času použijte narovnávací žehličku na vlasy pro speciální zářivost. Samozřejmě předtím aplikujte ochranný sprej před teplem a pak už můžete jít na to! Narovnání může zintenzívnit lesk, protože se světlo bude perfektně odrážet od vašich vlasů. Vaše černé vlasy budou vypadat svěže a ultra zdravě.

Pečující tip 3

Pro super poddajné a extra zářivé vlasy aplikujte vlasový olej. Jednoduše stačí vmasírovat několik kapek do konečků a/nebo nanést také na vrchní vlasy – pro dokonalý zářivý výsledek!

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...