Skip to Content

Krásné účesy pro černé vlasy

Některé účesy vypadají u žen s černými vlasy obzvlášť přitažlivě. Naše hvězdné modelky ukazují ty nejkrásnější z těchto účesů.

Celebrity nás nepřestávají překvapovat svými novými barvami vlasů a novými účesy. Velmi často nás také inspirují k vyzkoušení nového účesu. Jessica Stam a další hvězdy nedávno vyvolaly zájem o vlasy obarvené na černo. Zajímalo nás, jaké je mít tak atraktivní černé vlasy jako naše celebrity, které jsme sledovali

Jak vypadat nejlépe s černými vlasy

Černé vlasy vypadají úžasně! Vyjadřují dospělost a svádí k záhadnosti a extravaganci. Velmi bledá nebo jemně opálená pokožka zvýrazní vzhled černých vlasů. V ideálním případě by černé vlasy neměly převažovat nad ostatními rysy v obličeji. Tmavé vlasy by proto neměly padat do obličeje a nejlépe vypadají v culíku nebo v drdolu. Středně dlouhé tmavé vlasy se mohou dávat za jedno nebo za obě uši. Ofina by neměla být příliš dlouhá nebo hustá. Dlouhé černé vlasy mohou kaskádovitě padat dozadu na ramena, pokud zrovna nepreferujete momentálně velmi populární účes na stranu.

Černé vlasy jsou častěji spojovány se stylovou elegancí, spíše než s romantickými či hravými účesy. Proto zapletené nebo natočené černé vlasy vypadají trochu staromódně a moc obdivu nevyvolají.

Jednoduché čisté střihy a tvary jsou pro černé vlasy mnohem vhodnější než romantické nebo hravé účesy. Geometrické střihy, rovná mikáda, rovné ofiny nebo uhlazené vlasy jsou pro černé vlasy ideální. Vlnité černé vlasy by měly splývat ve velkých, dobře tvarovaných vlnách, tak jak ukazuje Lana Del Rey v naší galerii s černými účesy.

Doufáme, že Vás budou ukázky našich černých účesů inspirovat (podívejte se na účesy hvězd v naší galerii).

Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...