Skip to Content

Barvení vlasů je nyní ještě jednodušší – vyzkoušejte gelové barvy!

Domácí barvení vlasů je v dnešní době již opravdu snadné. Existuje ale novinka, která ho ještě zjednodušuje: gelové barvy. Čtěte dál a dozvíte se, co všechno tento typ barvy na vlasy dokáže.

Pokud si chcete změnit barvu vlasů, nemusíte nutně chodit do kadeřnictví. S novými přípravky na domácí barvení to zvládnete sami v pohodlí svého domova. Jednou za čas se na trhu objeví novinka, která tento způsob barvení vlasů usnadní. Byly to například pěnové barvy, které umožňují nanášet barvu na vlasy jako šampon. Ty už jsou dnes ale za zenitem. Nyní je tu opravdové vylepšení: gelové barvy. Barvy #PureColor se opravdu snadno používají, neodkapávají a při barvení dodávají Vašim vlasům potřebnou výživu.

Čtěte dál a dozvíte se, jak fungují.

Jednoduchá aplikace i kvalitní péče, to vše díky gelovým barvám #PureColor

Kaktus

Díky své konzistenci se gelové barvy nanášejí opravdu snadno a zvládnou to i úplní začátečníci. Nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost s domácím barvením. Tyto barvy nepění ani neodkapávají. Vy, Vaše oblečení i koupelna tedy zůstanete čistí. Jednoduché je také smíchání dvou složek barvy.

Hydratační výtažek z kaktusu a aloe vera

Výsledek barvení gelovou barvou: krásné, zářivé vlasy od kořínků až ke konečkům

Nové gelové barvy se nejen snadno používají, ale Vašim vlasům také dodávají neskutečné množství výživy, což je obzvláště prospěšné pro zatěžované délky a konečky. Barva obsahuje tzv. technologii Aquaxyl, která dokáže zachytit molekuly vody ve vlasovém vlákně a udržet je tam. To vlasům poskytuje extra dávku hydratace. Další přísady, jako například aloe vera nebo výtažek z kaktusu, mají také hydratační účinky a dodávají vlasům zdravý lesk. Gelové barvy Schwarzkopf jsou navíc permanentní. Je sice možné, že se trochu barvy vymyje při prvním mytí po obarvení (stejně jako u ostatních barev), ale jinak Vás tento nový typ barvy rozhodně nezradí.

Tipy na domácí barvení vlasů gelovými barvami

Už tedy víte, jak gelové barvy fungují. Zde najdete pár tipů, jak si barvení doma ještě zjednodušit.

 • Před barvením si připravte několik věcí: hřeben, skřipec (hlavně pokud máte dlouhé vlasy, pak Vám totiž skřipec může pomoct stáhnout jednotlivé části vlasů, aby se Vám nepletly pod ruce) a ručník. Je také dobré si na barvení obléct staré tričko, jen pro případ, že trochu barvy se dostane jinam, než do
  vlasů.
 • Nejprve si přečtěte návod na použití. Pak si nasaďte jednorázové rukavice a smíchejte barevné složky podle návodu.
 • Pokud chcete být ke svým vlasům šetrnější, nanášejte barvu na nemyté vlasy. Vlasový maz totiž poskytne vlasovým vláknům o trochu ochrany navíc.
 • Čas začněte odpočítávat, až když dokončíte aplikaci. A protože gelová barva nekape, nemusíte se nudit v koupelně a můžete se volně pohybovat.
 • Poté, co si barvu opláchnete, použijte balzám dodaný s barvou. Ten Vám pomůže zafixovat barvu ve vlasovém vlákně a dodá Vašim vlasům extra lesk.
Související články
 • Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond

  Barvení na blond

  Odbarvení a tak dále: jak se stát chytře blond
  ...
 • Barva nebo přeliv?

  Jakou vybrat barvu

  Barva nebo přeliv?
  ...
 • Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů

  Barvení

  Snadné a pěkné: domácí barvení vlasů
  ...
 • Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!

  Obarvěte si vlasy

  Vyzkoušejte barvy na vlasy. Máte z čeho vybírat!
  ...

  Chcete vyzkoušet nový odstín vlasů, ale nejste si jistá, zda vám bude slušet? Tak nejdřív novou barvu vlasů vyzkoušejte. Ukážeme vám, jak na to!

  ...
 • Co je to Balayage?

  Stylingové a barevné trendy

  Co je to Balayage?
  ...
 • Sombré: jemná verze ombré účesu

  Stylingové a barevné trendy

  Sombré: jemná verze ombré účesu
  ...
 • Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato

  Stylingové a barevné trendy

  Stylová letní barva na vlasy: Růžové zlato
  ...

  Odstín růžové zlato je barva mezi růžovou a broskvovou s lehkým dotekem zlaté. Tento jemný detail barvu vlasů osvěží a rozzáří Vaši pleť. A je to hlavně skvělá barva na léto! V tomto článku se dozvíte, v čem tento barevný trend spočívá a jak jej ve vlasech vytvořit.

  ...
 • Zářivá podzimní barva: Měděná blond

  Stylingové a barevné trendy

  Zářivá podzimní barva: Měděná blond
  ...

  Chcete své vlasy rozzářit? Pak sáhněte po měděné blond. V tomto článku zjistíte, jak tohoto trendy odstínu dosáhnout a jak jej udržet krásně zářivý.

  ...
 • Pěnová barva na vlasy

  Konzultace barvy

  Pěnová barva na vlasy
  ...

  Permanentní barva na vlasy ve formě pěny? Skvělý nápad! Aplikace je jednoduchá a výsledek krásný. S pomocí několika tipů budete vy i vaše nová barva vlasů vypadat oslnivě a dokonale.

  ...
 • Dobrá – lepší – blond

  Barvení na blond

  Dobrá – lepší – blond
  ...

  Dokud je to neomrzí, budou módní návrháři a kadeřníci letos vlasy barvit a odbarvovat podle libosti. Odvážné ženy mají zcela jistě mnoho příležitostí experimentovat s novými styly.

  ...
 • Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny

  Exotické vlasové barvy

  Mokré barvení: Vlasy v barvě želvoviny
  ...

  Ombré má svou novou verzi: Aktuálním trendem jsou vlasy v barvě želvoviny. Ukážeme vám současný oblíbený styl celebrit a vysvětlíme, jakou technikou ho dosáhnete.

  ...
 • Zrzavé vlasy s dotekem mědi

  Zrzavé vlasové barvy

  Zrzavé vlasy s dotekem mědi
  ...

  Zrzavé vlasy mohou vypadat tajemně, něžně, romanticky, mladě i svůdně. Špetka měděného nádechu dodá zrzavým vlasům královskou záři.

  ...