Skip to Content

Vyzkoušejte něco nového: Luxusní vlasová péče pro zdravější vlasy

Uvízli jste v nudné rutině a vaše vlasy neznají nic než šampon a kondicionér? Možná byste rádi dodali svým vlasům moderní šmrnc s novými efektivními přípravky vlasové péče. Zdravá pokožka a hedvábné, zářivé vlasy Vám budou zaslouženou odměnou

Patříte mezi těch několik málo šťastlivců, kteří mají dokonalé vlasy každý den? Pokud ano, asi za to stěží mohou jen dobré geny. Tím pravým důvodem bude pravděpodobně správná péče o vlasy. My všichni jsme otroky zvyku. Jakmile jednou najdeme produkt, který nám vyhovuje, nechceme se ho zbavit. Když si na něco zvykneme, většinou s tím nechceme přestat a hledat něco nového. Samozřejmě, že tak šetříme čas, ale třeba si dnes najdete minutku, abyste dostali péči o své vlasy na vyšší úroveň.

Luxusní péče o vlasy: šampon

Každé dítě ví, že se vlasy čas od času musí umýt šamponem a vodou. Není žádné tajemství, že použitím kondicionéru se stanou vlasy jemnější a zvladatelné. Ale možná neznáte mnoho dalších způsobů, jak posílit a zkrášlit své vlasy již během mytí.

Přidáním několika kapek vlasového oleje k šamponu změníte svoji zaběhnutou rutinu a okamžitě dodáte své pokožce a vlasům podstatně více péče. Jednoduše vymáčkněte do dlaně trochu šamponu a smíchejte s několika kapkami vlasového oleje. Pak směs naneste na vlasy a pokožku hlavy. Různé oleje jsou určeny pro specifické potřeby vlasové péče. Ale po všech budou Vaše vlasy bohatě zářit. Vaše vlasy budou hedvábné na dotek, ale také budou lépe chráněné před vnějšími škodlivými vlivy.

Tip: K vypláchnutí šamponu použijte studenou vodu, abyste prokrvili pokožku hlavy.

Luxusní péče o vlasy: vysoušení vlasů

Možná byste také rádi změnili způsob vysoušení vlasů, protože jemnější metody vysoušení výrazně ovlivňují vzhled a pocit z vlasů. Abyste zabránili poškození vlasů, nikdy mokré vlasy ručníkem netřete, jen jemně vymačkejte přebytečnou vodu. I když možná spěcháte, nikdy nezapomeňte, že mokré vlasy jsou obzvlášť citlivé.

A teď několik poznámek k vysoušecím zvykům. Před vysoušením vlasů vždy použijte sprej na ochranu před teplem a neustále fénem pohybujte, abyste zabránili přehřátí vlasů.

Tip: Jakmile ucítíte, že je proud vzduchu z vysoušeče příliš horký, nastavte vysoušeč na menší výkon.

Luxusní péče o vlasy: styling

Za ta dlouhá léta jste si asi vytvořili zaběhnutý způsob, jak vlasy upravujete. Možná budete překvapeni, když se dozvíte, kolik nových úžasných způsobů stylingu existuje. Zažijte legraci při zkoušení nových metod!

Co říkáte na změnu účesu jednou za čas? Místo rychlého sepnutí vlasů do culíku byste mohla vyzkoušet třeba velký objemný účes. Pudr na objem vám pomůže vytvořit potřebný objem pro mnoho moderních účesů. Můžete ho použít místo laku na vlasy, stylingové pěny nebo jiného známého produktu. Jednoduše si naneste pudr do dlaní a pak suché vlasy rukama upravte. Díky objemovému pudru budou vlasy poslušnější, získají maximální objem a pružnost.

Tip: Pokud chcete nakonec použít žehličku na vlasy, kulmu nebo jiný elektrický stylingový přístroj, ujistěte se, že jsou Vaše vlasy zcela suché, než je vystavíte teplu. Používání horkých přístrojů na vlhké vlasy může poškodit vlasovou kutikulu i vnitřní strukturu vlasu.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...