Péče o vlasy | Krásné vlasy

Produkty vlasové péče pro nádherné kudrny

Používáním správných produktů vlasové péče dodáte svým kudrnám okouzlující styl. Vlnité vlasy potřebují vlasovou péči, která byla speciálně vytvořena pro kadeře, plážové vlny nebo ležérní vlny. Pomůžeme vám najít speciální přípravky vlasové péče od šamponu po styling pro dokonalé kudrny.

Přirozené nebo uměle vytvořené vlny vypadají nejlépe, pokud používáte šampon a styling  speciálně vytvořený pro vlnité vlasy. Doporučíme vám optimální nástroje a přípravky péče a stylingu pro Vaše kadeře od šamponu a ochrany před teplem až po lak na vlasy.

Produkty vlasové péče a stylingová pomoc pro kudrnaté hlavy

Šampon: Šampon pro namáhané vlasy zaplaví matně vypadající křehké vlasy zářivým leskem. Takové šampony obnovují strukturální celistvost vlasu a poskytují mu ochranné a zkrášlující látky. Takže ještě jednou, Vaše kudrnatá hlava bude zářit zdravím.

Stylingové produkty proti krepatění: Krepaté vlasy mají tendenci neposlouchat a odolávat všem stylingovým pokusům. Pro získání pružných kadeří použijte anti-frizz šampon, kondicionér nebo stylingové produkty. Díky těmto produktům bude styling Vašich kadeří jednodušší. Produkty nebo kúry proti krepatění chrání vlasy před poletováním v důsledku elektrického náboje. Pokryjí vnější vrstvu každého vlasu (vrstvu kutikuly). To ochrání vlas a dodá mu okouzlující lesk. Anti-frizz produkty jsou obzvlášť účinné pro krepatě vypadající kadeře.

Stylingová pěna a balzámy pro kadeře: Pro získání zdravě vypadajících poskakujících vln s okouzlujícím leskem a dostatečnou fixací vpracujte do kadeří balzám nebo stylingovou pěnu. Balzámy bez oplachování a stylingové pěny mohou také oživit Vaše kadeře, když nemáte čas vlasy umýt.

Gel na vlasy: Pokud chcete ze svých vln vytvořit pokládané vlny, jednoduše do ručníkem vysušených vlasů naneste gel na vlasy. Poté, co vlasy zafixujete speciálním skřipcem, nechte vlasy uschnout.

Ochrana před teplem: Dříve než budete používat stylingové pomocníky k vytvoření vln jako kulma nebo žehlička, nezapomeňte vlasy nastříkat přípravkem, který je ochrání před teplem.

Olej na vlasy a lak s extra leskem: Vlasové oleje udržují vlnité vlasy poddajné a lak na vlasy s leskem jim dodá živý lesk. Hledejte vlasové oleje a spreje, které byly speciálně vytvořeny pro hebké a zářivé kudrny.

Slaný sprej poskytne tu pravou strukturu pohodovým plážovým vlnám nebo vytvoří správně rozcuchaný vlnitý účes.

Vosk na vlasy zvýrazní jednotlivé prameny vlasů a pomůže zkrotit poletující vlasy. Naneste malé množství vosku do dlaní a aplikujte kdekoliv potřebujete, pro dostatečnou fixaci nebo ke zvýraznění jednotlivých pramenů vlasů.

Lak na vlasy poskytuje účesu závěrečnou tečku a kudrnatým hlavám dodá prodlouženou fixaci. Některé laky na vlasy nejsou téměř poznat, zatímco jiné poskytují opravdu silnou fixaci. Pro vlnité vlasy se nejvíce hodí laky s lehkou fixací, protože nebrání přirozenému pohybu a poskakování vln.

Objevte: Krásné vlasy