Skip to Content

Glossing: zázračná zářivá vlasová kúra

Malé mentální cvičení: představte si ve své mysli zdravé vlasy. Vidíte krepaté vlasy? Určitě ne. Matné konečky? Ne. Vybledlou barvu? Těžko. Místo toho si s největší pravděpodobností představujete opravdu zářivé, poddajné a lesklé vlasy. Glossing změní vaše sny o vlasech v realitu…

Jedna barva vlasů je právě nyní skutečně obzvlášť moderní. Ta vaše přirozená.  Blond, hnědá, zrzavá, černá nebo šedá – na tom nezáleží. Co se počítá je dobře upravený účes a zdravý lesk. Bohužel existuje mnoho faktorů, které vaše vlasy okradou právě o tyto vlastnosti. Odbarvení a barvení zanechá své stopy, zatímco suchý vytopený vzduch v zimních měsících nebo slunce, slaná voda a chlor v létě způsobují poškození. Není třeba se obávat, to všechno se dá napravit. Uzdravovací metody jako je glossing, jsou naší odpovědí.

Co je to glossing a co umí?

Nejen název, ale také jeho efekt se může přirovnat k lesku na rty: pečuje o rty, propůjčí jim zářivost a také dodá jemné zabarvení, pokud chcete. Aplikováno na vaše vlasy to znamená, že glossing oživí vaši barvu po několika umytích – takže vydrží déle – nebo propůjčí zářivý lesk a světlo vaší přirozené barvě vlasů. Ne všechny glossing kúry byly vytvořeny stejným způsobem. Tento termín se používá jak pro intenzívní barevné kúry s kyselou hodnotou pH stejně jako pro produkty s přímým barvivem, které jsou kombinované s vlasovou kúrou pro zvláštní vyživení vlasů.

Jaký je rozdíl mezi barvením a péčí nazvanou glossing?

Ve srovnání s barvením je glossing o mnoho méně pigmentovaný. Proto se barva vlasů změní jen velmi jemně nebo vůbec; kúra dodá vlasům pigmenty, které odrazí světlo a dodají jim tak podmanivý lesk. Dalo by se říci barevné vyladění s extra pečujícími ingrediencemi, které se liší produkt od produktu. Glossing může také diskrétně nasměrovat (přirozenou) barvu vlasů novým směrem, aby vypadala světlejší, tmavší, popelavější nebo zlatější. V pauze mezi dvěma glossing ošetřeními se perfektně hodí použít šampon pro barvené vlasy.

Kdo nabízí glossing vlasů?

Obecně kadeřnické salony – pokud chcete rafinovanou změnu svého účesu, rozhodně doporučujeme navštívit profesionály. K výhodám patří, že glossing kúru připraví přesně pro váš typ vlasů a podle individuálního přání, abyste získali přesně takovou zářivou barvu, kterou jste chtěli. Šampony, kondicionéry a kúry jsou také dostupné a umožní vám dosáhnout transparentního lesklého efektu v domácím prostředí.

Související články
 • Co dělat s mastnými vlasy?

  Mastné vlasy

  Co dělat s mastnými vlasy?
  ...

  Příčinou mastných vlasů je nadměrná tvorba mazu. Je to nemoc nebo jen kosmetický problém? Nevadí, mastné vlasy jsou zhoršením. Získejte odbornou pomoc pro správnou léčbu.

  ...
 • Snadné rozčesávání po mytí vlasů

  Vlasový kondicionér

  Snadné rozčesávání po mytí vlasů
  ...

  Prozradíme vám jednoduché tipy, jak udržet své vlasy po každém umytí poddajné a nezacuchané.

  ...
 • První pomoc pro jemné vlasy

  Jemné vlasy

  První pomoc pro jemné vlasy
  ...
 • Péče o krásné lesklé vlasy

  Krásné vlasy

  Péče o krásné lesklé vlasy
  ...

  Překrásné lesklé vlasy již nejsou výsadou žen z reklam na šampony. Lesk vašim vlasům dodáme i my a naše produkty.

  ...
 • Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch

  Krásné vlasy

  Vaše kudrnaté vlasy sklidí největší úspěch
  ...

  Lokny jsou překrásné, správně pečujete. Víte, co všechno můžete udělat, aby vaše vlny byly ještě půvabnější?

  ...
 • Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní

  Krásné vlasy

  Naprosté potěšení: Vlasová péče s vůní
  ...

  Kosmetická a wellness ošetření jsou si blízká. Používejte přípravky pro péči o vlasy s exotickými vůněmi k vytvoření okamžiků čirého ​​potěšení.

  ...
 • Více objemu pro vaše vlasy

  Foukání

  Více objemu pro vaše vlasy
  ...

  Téměř všichni chceme mít více vlasů a plnější účes. S trochou znalostí si však mohou krásné účesy vytvořit i ti, co mají vlasy jemné a rovné. Pokud chcete mít objemnější účes, stačí dodržovat jednoduché pravidlo. Méně (přípravku) je někdy více!

  ...
 • Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů

  Mastné vlasy

  Mastná pokožka hlavy a suché konečky vlasů
  ...

  Konečky vlasů vypadají suše a volají po péči, ale pokožka hlavy potřebuje umýt. Připomíná vám to Vaše vlasy? Máme pro Vás řešení!

  ...
 • Správné mytí vlasů

  Šamponování

  Správné mytí vlasů
  ...

  Připravte se na správné mytí vlasů. Podívejte se, jak si můžete vylepšit svůj zažitý způsob mytí vlasů šamponem.

  ...
 • Slovník ingrediencí vlasové péče

  Vlasový šampon

  Slovník ingrediencí vlasové péče
  ...

  Chcete-li mít vlasy hladší, používejte jojobový olej. Lesk vašim vlasům dodají hedvábné proteiny. Ingredience obsažené v našich produktech vlasové péče a stylingových produktech mohou být vašim vlasům velmi prospěšné. Čtěte dále a dozvíte se o jednotlivých přísadách mnoho zajímavého.

  ...
 • Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy

  Vlasový šampon

  Lecitin: pro zářivé a poddajné vlasy
  ...

  Lecitin má příznivý vliv na suché a lámavé vlasy. Přečtěte si o lecitinu a jeho použití ve vlasové péči.

  ...
 • Jak najít ten správný šampon

  Vlasový šampon

  Jak najít ten správný šampon
  ...