glossing
Péče o vlasy | Krásné vlasy

Glossing: zázračná zářivá vlasová kúra

Malé mentální cvičení: představte si ve své mysli zdravé vlasy. Vidíte krepaté vlasy? Určitě ne. Matné konečky? Ne. Vybledlou barvu? Těžko. Místo toho si s největší pravděpodobností představujete opravdu zářivé, poddajné a lesklé vlasy. Glossing změní vaše sny o vlasech v realitu…

Jedna barva vlasů je právě nyní skutečně obzvlášť moderní. Ta vaše přirozená.  Blond, hnědá, zrzavá, černá nebo šedá – na tom nezáleží. Co se počítá je dobře upravený účes a zdravý lesk. Bohužel existuje mnoho faktorů, které vaše vlasy okradou právě o tyto vlastnosti. Odbarvení a barvení zanechá své stopy, zatímco suchý vytopený vzduch v zimních měsících nebo slunce, slaná voda a chlor v létě způsobují poškození. Není třeba se obávat, to všechno se dá napravit. Uzdravovací metody jako je glossing, jsou naší odpovědí.

Co je to glossing a co umí?

Nejen název, ale také jeho efekt se může přirovnat k lesku na rty: pečuje o rty, propůjčí jim zářivost a také dodá jemné zabarvení, pokud chcete. Aplikováno na vaše vlasy to znamená, že glossing oživí vaši barvu po několika umytích – takže vydrží déle – nebo propůjčí zářivý lesk a světlo vaší přirozené barvě vlasů. Ne všechny glossing kúry byly vytvořeny stejným způsobem. Tento termín se používá jak pro intenzívní barevné kúry s kyselou hodnotou pH stejně jako pro produkty s přímým barvivem, které jsou kombinované s vlasovou kúrou pro zvláštní vyživení vlasů.

Jaký je rozdíl mezi barvením a péčí nazvanou glossing?

Ve srovnání s barvením je glossing o mnoho méně pigmentovaný. Proto se barva vlasů změní jen velmi jemně nebo vůbec; kúra dodá vlasům pigmenty, které odrazí světlo a dodají jim tak podmanivý lesk. Dalo by se říci barevné vyladění s extra pečujícími ingrediencemi, které se liší produkt od produktu. Glossing může také diskrétně nasměrovat (přirozenou) barvu vlasů novým směrem, aby vypadala světlejší, tmavší, popelavější nebo zlatější. V pauze mezi dvěma glossing ošetřeními se perfektně hodí použít šampon pro barvené vlasy.

Kdo nabízí glossing vlasů?

Obecně kadeřnické salony – pokud chcete rafinovanou změnu svého účesu, rozhodně doporučujeme navštívit profesionály. K výhodám patří, že glossing kúru připraví přesně pro váš typ vlasů a podle individuálního přání, abyste získali přesně takovou zářivou barvu, kterou jste chtěli. Šampony, kondicionéry a kúry jsou také dostupné a umožní vám dosáhnout transparentního lesklého efektu v domácím prostředí.

Objevte: Krásné vlasy