Milovnicím dobrodružství - Trendy cop
Vlasový styling | Trendy účesy 2019

Trendy účesy Schwarzkopf pro rok 2019 – jsou určené moderním milovnicím dobrodružství: Trendy cop

Všichni chceme nosit účes, který nikdo jiný nemá. Účes, který by odhalil naši osobnost a zdůraznil naši jedinečnost. Schwarzkopf TrendLooky 2019 byly navrženy pro silné, sebejisté ženy. Expert na vlasy, Armin Morbach, vytvořil celkem pět účesů. Představujeme Vám jeden z nich: Trendy cop, trendy zapletený účes pro stylové, moderní hrdinky.

one dam image
Silná a sebejistá – to je motto letošního TrendLooku s názvem Trendy cop.
Copy jsou stejně kreativní a univerzální, jako jste vy

Copy jsou stejně kreativní a univerzální, jako jste vy

Jedním z velkých trendů vlasového stylingu roku 2018 jsou copánky. Ať už jde o boxerské copánky, zapletené koruny či klasický francouzský cop, kreativní, vychytané copy můžeme vidět na hlavách většiny trendsetterek. Stylista Schwarzkopfu, Armin Morbach, vzal tento trend do vlastních rukou a v rámci své práce TrendLooky 2019 vytvořil zapletené účesy. Trendy cop spojuje tradici (zaplétání koneckonců známe už celá tisíciletí) s velmi moderním pojetím. „Chtěl jsem vytvořit copy inspirované různými kulturami, ne jen klasický bavorský cop. Naše nové zapletené účesy mi hodně připomínají Vikingy,“ řekl Armin Morbach. Tyto účesy jsou určené pro stylové milovnice dobrodružství, jakou je například modelka Kiana Alexis!

V čem je Trendy cop tak jedinečný?

  • Čistý a přesný účes, ze kterého netrčí vlasy? Ten tady nenajdete. Trendy cop Schwarzkopf TrendLook může vypadat trošku rozcuchaně, jako kdyby už zažil nějaké dobrodružství.
  • Abyste si tento účes mohly zaplést, je potřeba, abyste měly vlasy alespoň o trochu delší, než po ramena. Dlouhé, zatočené copy jsou hlavním prvkem našeho Královského copu.
  • Tento účes má dvě části: Vzadu na hlavě má zapletený culík, na vršku hlavy pak jakousi „zapletenou korunu“.

Jak si Trendy cop učesat pro normální nošení?

660x545_kiana-alexis-best-braids-step -1
Jednoduchý návod, jak učesat Trendy cop doma
  1. Nejprve si dobře rozčešte vlasy a poté spojte horní část vlasů do polovičního culíku (3). Ten pak prozatím připevněte na stranu, aby vám nepřekážel.
  2. Rozpuštěné vlasy si lehce nagelujte a stáhněte je do culíku v polovině hlavy
  3. Culík zapleťte a zagumičkujte.
  4. Rozpusťte vlasy z polovičního culíku, který jste vytvořili v kroku 1, a rozdělte je pomocí hřebenu na dvě části. Obě poloviny zapleťte do copu a každý cop zagumičkujte.
  5. Oba copy překřižte na vršku hlavy a zamotejte je okolo sebe do spirály – nebuďte ale příliš precizní! Poté je upevněte na místě pomocí vlásenek.
  6. Nakonec účes zalakujte, aby vydržel úplně všechno.

 

one dam image
Trendy cop není složitý a určitě se vám povede hned napoprvé!
Kiana Alexis Tutorial Best Braids  Step 6

Stylový profil: TrendLook ze strany.

Tip: Nejlépe se zaplétají vlasy, které nejsou čerstvě umyté. Mají lepší strukturu a copy v nich lépe drží. Ideálně si vlasy umyjte večer a zaplétejte je až následující ráno.

Objevte: