Vlasový styling | Pěnové tužidlo

Jak správně používat lak na vlasy

Lak na vlasy má ve své koupelnové skříňce naprostá většina z nás. Máme ho stříkat pouze seshora, abychom vlasům dodali požadované zpevnění, nebo jej lze aplikovat i ke kořínkům vlasů? Které laky bychom měli používat a k jakým účelům?

Lak na vlasy

Udržujete-li správnou vzdálenost, dokáže lak na vlasy hotové zázraky.

V nabídce je široké spektrum laků s pečujícím a stylingovým efektem na vlasy všech typů a na každou jejich strukturu (např. pro kudrnaté či barvené a tedy suché vlasy); současně existují laky na vlasy, které chrání před účinky intenzivního slunečního záření. Pro lidi citlivé na vůně jsou dokonce k dostání laky bez parfemace.

Lak na vlasy volte podle účelu. Přejete-li si nechat vlasům více přirozené volnosti, používejte laky se slabým tužicím účinkem. Naproti tomu lak se silným tužicím účinkem udrží vaše vlasy na místě i při silném větru a v téměř jakémkoli počasí. Možná jste svému důmyslnému účesu věnovali mnoho úsilí a chcete, aby nějaký čas zůstal bez poskvrny - v takovém případě vám skvěle poslouží lak na vlasy s ultra silným tužicím účinkem. Jiné laky jsou zase vhodné k úpravě jednotlivých pramenů či velmi krátkých účesů.

Jak správně používat lak na vlasy

Související články