Vlasový styling | Ofina

Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

Praktická a populární: nejenže je spletená ofina chytrým způsobem, jak udržet vlasy pryč z obličeje, je také krásná a působivá. Dodejte svému účesu speciální šmrnc s novým zapleteným detailem nad čelem – neobvyklé a vhodné pro každodenní nošení, extravagantní a snadné k vytvoření.

Trendy nový účes je na dohled: zapletené vlasy jsou dnes tak populární, že se stále objevují nové verze. Tato nás hned přesvědčila, protože vypadá výjimečně a nabízí také skutečnou přidanou hodnotu. Dokonce i bez velké praxe můžete ofinu učesat pryč z obličeje a získat tento nový zapletený hit jen v několika krocích – praktický a atraktivní v jednom. A účes – rozcuchaný, uhlazený nebo luxusní – je připravený pro jakoukoliv příležitost a jakýkoliv outfit. Od stylingového kontrastu (rocková až romantická) po sportovní účesy (klíčové slovo athleisure) – spletená ofina je velmi přizpůsobivá. Kdo ji může nosit? Dobře, s mikroofinou nebo pixie střihem to bude těžké, ale jinak bude tento účes fungovat s ofinami jakékoliv délky. Máte vše, co budete pro svůj příští oblíbený účes potřebovat? S naším návodem určitě.

Spletená ofina: proč je tak přitažlivá

null

Učesaná v ležérním stylu (vlevo) nebo do uhlazeného copu (vpravo) – spletený účes obvykle končí culíkem (uprostřed).

To nejlepší na spletené ofině je, že je úžasně proměnlivá. Jako tenký copánek, silný cop, učesaná v uhlazeném stylu nebo ve vlnách – to musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Vyzkoušejte několik verzí a rozhodněte se, co bude vašim vlasům slušet nejlépe. Pokud máte ofinu až k obočí, měli byste zaplést francouzský cop. A pokud máte vlasy v jedné délce, můžete si splnit veškeré zaplétací sny. Od fantastického s rozpuštěnými vlasy po cool účes s přísným copem nebo avantgardní s asymetrickými prvky – sofistikované copy pokaždé orámují obličej unikátním způsobem.

Zapletená ofina: návod krok za krokem

Ale konec filozofování o populární spletené atrakci – je čas jednat. Zaměřte se na své vlasy a následujte náš zaplétací program pro ofiny

Co potřebujete: pěnu, hřeben, gumičky do vlasů, pinetky, lak na vlasy.

1. Aby vlasy dobře držely, naneste do ručníkem vysušených vlasů stylingovou pěnu ve velikosti tenisového míčku a pak vyfoukejte.

2. Vlasy pročešte a vytvořte pěšinku hluboko na straně.

3. Oddělte pramen vlasů nahoře a rozdělte jej do tří pramínků.

4. Začněte zaplétat francouzský cop podél vlasové linie do poloviny čela. Za tímto účelem překládejte levý pramínek přes střední a pak pravý pramínek přes střední.

5. Toto opakujte a přidávejte při každém kroku malé pramínky vlasů zvenku ke každému levému a pravému pramínku.

6. Pokračujte tímto způsobem až na úroveň krku, pak přidejte ostatní vlasy do copu a svažte je do culíku nebo do drdolu.

7. Spletené vlasy zajistěte sponkami a naneste na celý účes lak na vlasy.

Stylingový tip: K získání moderního ležérního účesu cop a celý účes trochu povolte a nechte několik jemných pramínků z účesu uniknout.