Vlasový styling | Léto

Trendy letní účesy s pomocí vlasového oleje

Možná jste nikdy nezvažovala použití vlasového oleje k vytvoření letního účesu – až dosud. Textura některých moderních vlasových olejů je dostatečně lehká k vytvoření letního účesu. Možná se vám zalíbí olejový přípravek obsahující zářivé částečky, který dodá vlasům extra zářivý lesk. Ukážeme vám, jak používat oleje na vlasy a vytvořit nádherné letní účesy

V letošním létě se znovu objevuje trend jedinečných vlasových olejů s dodatečným zářivým efektem. Oleje na vlasy mají dlouhou historii jako účinná péče pro vlasy a pokožku hlavy. Moderní vlasové oleje poskytují kromě hedvábného lesku také zlatavé zářivé efekty. Ukážeme vám, jak správným používáním oleje na vlasy zdokonalíte svůj styling a strukturu svých vlasů.

Letní výčesy s pomocí vlasového oleje – jak vlasové oleje prospívají vlasům

Zdravé vlasy jsou chráněny před vnějšími vlivy ultra tenkým mastným filmem. Když tato ochranná vrstva chybí, vlas je zranitelný a náchylný k poškození struktury. Brzo bude křehký, bude vypadat matně a jeho konečky se snadno roztřepí. Přípravky s vlasovým olejem nahradí ztrátu přirozeného mazového filmu kolem každého vlasu a vytvoří kolem vlasu ochrannou tenkou olejovou vrstvu.

Vlasový olej pro stylingové účely – Jak správně používat olej na vlasy

Vlasový olej lze nanášet na suché nebo vlhké vlasy. Nezáleží na tom, jak olej nanesete, důležité je jej používat střídmě a pouze na konce vlasů. Pokud jej použijete před mytím vlasů, bude olej čistit a pečovat. Když jej použijete po umytí vlasů, bude olejový přípravek vlasy zvlhčovat a navrátí jim přirozený lesk. Naneste si malé množství oleje do dlaní a jemně dlaněmi své suché vlasy uhlaďte, abyste získali dokonalý účes.

Prosím, navštivte naši galerii letních účesů. Dáme vám tipy, jak s pomocí olejových přípravků vytvořit podobné účesy.

Galerie: Styling vlasů s pomocí vlasových olejových přípravků

Objevte: Léto