Vlasový styling | Krátké vlasy

Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

Střih je u krátkých účesů velmi podstatný. Většina žen se dlouho a složitě rozmýšlí, než se rozhodne pro chlapecký sestřih. Jak moc krátké? Jak moc sestříhané? Jak budu chlapecký střih upravovat?  Jak nepříjemný a zdlouhavý je návrat k delším vlasům? Celebrity s krátkými vlasy v naší galerii Vás možná budou inspirovat a pomohou Vám v rozhodnutí k novému kratšímu účesu.

Ostříhat si své dlouhé vlasy na krátko si zaslouží trochu rozvahy. Nakonec, vlasy nenarostou zpět do své délky za noc. Možná také zvažujete, zda se krátké vlasy budou hodit k Vašemu obličeji a stylu. Budou Vás Vaši sourozenci představovat jako svého mladšího bratra? Jste připravena na to, že se nový účes stane součástí Vaší osobnosti? Na druhé straně, krátký účes může přitáhnout žádanou pozornost k Vašemu obličeji a může podpořit image profesionální ženy.

Krátké střihy pro zaměstnané ženy

Upravit krátké vlasy nezabere moc času. Krátké vlasy rychle uschnou a mohou se snadněji upravit do žádoucího tvaru bez většího úsilí. Trochu vosku nebo pudru na vlasy stačí k vytvoření krátkého účesu. To jsou jistě dobré důvody proč mít krátký sestřih, který dopřeje nadměrně namáhaným vlasům tolik potřebný odpočinek. Pokud patříte k těm ženám, které se snadno rozhodují a rády experimentují, možná se ráda zbavíte své dlouhé hřívy a vyzkoušíte zcela nový vzhled. Změna je kořením života.

Už Vás napadlo ostříhat si vlasy nakrátko? Fotografie v naší galerii Vám jistě pomohou k dalšímu kroku. Hvězdy a celebrity v naší galerii vypadají v krátkých vlasech zkrátka stylově a rozhodně přitažlivě. Opravdu není důvod dál otálet!

Galerie: Krátké střihy pro ženy

Objevte: Krátké vlasy