Vlasový styling | Copy

Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

Oznamujeme další kolo účesů s copánky: právě dobývají přehlídková mola, červené koberce i ulice měst. Proč si modelky, celebrity a vyznavači streetstylu vybrali právě tento sportovní zapletený účes? O tom není pochyb: Boxerské copánky se prosadily jako účesový trend šampionů!

Z boxerského ringu do první módní ligy! Spletený účes Hillary Swank v oceněném filmu 'Million Dollar Baby' si vyboxoval svoji cestu, aby se stal novým oblíbeným účesem trendsetterek. Než začaly být oslavovány ve velkém – od celebrit po přehlídková mola, musely boxerské copánky doslova setřást svoji image cool účesu pro bojové sporty. Dva přísné copy spletené hned u lebky už se nenosí jen na trénink nebo do fitka, ale kamkoliv a kdykoliv (dokonce i na gala akce). Stylingový kontrast je pro zaplétací trend v boxerském účesu podstatný: boxerské copánky se kombinují spíš s ženskými outfity než s trikem a tepláky ve sportovním stylu. Tak tento sportovní účes propůjčí celému vzhledu ten správný silný kontrast. Úplně nám to vyrazilo dech! A další věc ve prospěch francouzských copů známých také jako řádky kukuřice: účes vydrží o mnoho déle než 12 kol, snadno zvládne 12 hodin. Vše zůstane na svém místě, nemusíte se bát viditelného knock outu. Tomu říkáme šťastný zásah!

Návod na účes: boxerské copánky

null

Na pohled dokonalé boxerské copánky: návrhářka Isabella Rose Taylor vsadila na klasické cůpky v zapletené verzi.

Není to vaše váhová kategorie? Neztrácejte naději, boxerské copánky jsou skutečným vítězem mezi účesy. Možná budete nejdřív potřebovat při zaplétání pomoc od kamarádky, ale s trochou cviku se za chvilku určitě stanete profíkem. Klíčem je vytvořit boxerské copánky rovnoměrné. Jste připraveni přijmout tuto výzvu?

Co budete potřebovat: vlasy dlouhé po ramena nebo delší, hřeben, pěna, sponky, dvě tenké gumičky do vlasů, lak na vlasy a trochu trpělivosti

Jak vytvořit účes šampionů:

  • Aby vlasy dobře držely, nic při zaplétání neklouzalo a boxerské copánky se snadněji splétaly, vpracujte do ručníkem vysušených vlasů porci pěny ve velikosti tenisového míčku. Pak svou hřívu vyfoukejte.
  • Vlasy rozčešte, s pomocí hřebene vytvořte přesnou pěšinku uprostřed a rozdělte svoji hřívu do dvou sekcí.
  • Jednu sekci sepněte stranou a začněte splétat druhou sekci vlasů (tip: začněte s pravou, pokud jste praváci, pokud jste leváci, začněte vlevo): u čela oddělte tři malé pramínky a začněte splétat francouzský cop směřující dozadu ke krku. Francouzský cop znamená, že budete vždy ke každému pramínku přidávat další část vlasů, které se stanou součástí copu, střídavě vlevo a vpravo.
  • Nakonec cop na konci sepněte tenkou gumičkou (ideálně ve stejné barvě jako vlasy).
  • Nyní se přesuňte na druhou polovinu a stejným způsobem spleťte vlasy francouzským způsobem. Dbejte na to, aby vzdálenost copu od ucha a centrální pěšinky byla stejná jako u prvního copu.
  • Nakonec celý účes zafixujte lakem na vlasy nebo si na ruce naneste trochu lesklého gelu, kterým copánky uhladíte. A hotovo!
     

Styloví partneři na zápas: navštivte naši galerii pro více super boxerských spletených účesů.

Boxerské copánky