Skip to Content

Módní pánské účesy: Skvělé účesy pro muže

Ženy si již s určitou dávkou závisti povšimly, že mužské vlasy rostou rychleji než ty jejich, a kromě toho jsou také hustší a alespoň v mladším věku stabilnější. Vzhledem k tomu, že mladé muže dnes již nenapadne vyjít z domu bez skvělého sestřihu, představíme vám naše oblíbené módní účesy pro muže.

Chcete mít vlasy uhlazené gelem jako Guttenberg, dlouhé a ležérní jako Johnny Depp, nebo chcete mít kratičký sestřih jako George Clooney? My se domníváme, že možné je všechno. Váš vlasový stylista vám kromě stříhání vlasů může pomoci také najít ten správný účes. Rádi bychom vám nyní navrhli několik účesů pro případ, že ten svůj stále ještě hledáte.

Péče o mužské vlasy ve zjednodušené podobě!

Muži jsou od přírody praktičtí. Sprchový gel s výraznou vůní používají rádi k mytí celého těla včetně vlasů, protože takové řešení považují za účelné. Podle našeho názoru to však dobrý nápad není. Mužské vlasy jsou v podstatě vybíravé a vyžadují jemnou a láskyplnou péči. Sprchové gely často obsahují saponáty, které pokožku hlavy i vlasy vysušují. Muži by proto měli sáhnout po pořádném šamponu, který odpovídá jejich specifickému typu vlasů. Pro vlasy jemné by to měl být šampon objemový, zatímco na husté vlny funguje lépe hutnější šampon pro namáhané vlasy. Šampon pro normální vlasy je nejvhodnější tehdy, jestliže si vlasy musíte mýt každý den. Taková péče dodává mužským vlasům potřebný lesk, nezatěžuje je a je šetrná k pokožce hlavy.

Související články
 • Účesy pro dlouhé vlasy

  Dlouhé vlasy

  Účesy pro dlouhé vlasy
  ...
 • Copánky: roztomilé, praktické a univerzální

  Spletené vlasy

  Copánky: roztomilé, praktické a univerzální
  ...

  Copánky vypadají prostě skvěle, jsou moderní a ve vlasech vydrží, ať budete dělat cokoliv. Ale jaké máte při zaplétání vlasů možnosti? A jaký cop Vám bude slušet nejvíc? Čtěte dál a dozvíte se vše, co o copáncích potřebujete vědět.

  ...
 • Větší objem v zadní části hlavy

  Šik účesy

  Větší objem v zadní části hlavy
  ...

  Nezapomeňte na objem! Vlasy v zadní části hlavy by měly mít dostatečný objem bez ohledu na účes. Ale jak vlasy natupírovat abyste si na temeni hlavy nevytvořili legrační hnízdo? Prozradíme vám pět tipů pro plnější účes.

  ...
 • Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina

  Ofina

  Nejlepší účesové nápady: zapletená ofina
  ...
 • Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy

  Ofina

  Trendy účes: krátká ofina, dlouhé vlasy
  ...
 • Stylingové produkty

  Pudr na vlasy

  Stylingové produkty
  ...

  Jak se v záplavě stále nových stylingových produktů na trhu neztratit? Dáváte přednost spreji nebo laku na vlasy, gelu nebo vosku, vodě, toniku či pěnovému tužidlu? A kromě toho – jak všechny ty stylingové produkty správně používat? I na tyto otázky vám rádi odpovíme.

  ...
 • Páže – elegantní, nadčasový účes

  Krátké vlasy

  Páže – elegantní, nadčasový účes
  ...

  Páže je jedním z klasických účesů. Je nadčasový a v současné době opravdu trendy. A navíc působí velmi sebevědomě. V tomto článku se o tomto střihu dozvíte vše, včetně toho, jestli Vám bude slušet.

  ...
 • Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté

  Krátké vlasy

  Krátké účesy pro ženy - od jemných po ježaté
  ...

  Už jste si vybraly délku, střih a styling pro svůj nový krátký účes? Nechte se inspirovat slavnými kráskami, kterým krátký styl mimořádně sluší!

  ...
 • Odvážně krátké sestřihy

  Krátké vlasy

  Odvážně krátké sestřihy
  ...

  Ostříhat si dlouhé vlasy nakrátko vyžaduje určitou dávku odvahy. Jakmile k tomu jednou dojde, trvá náprava dlouhé měsíce. My vám prozradíme všechno, co byste o krátkých sestřizích a stylingu měli vědět. Naše obrázky celebrit, ukazující vzhled před a po ostříhání dlouhých vlasů vám ukážou, jak senzačně a krásně mohou krátké vlasy vypadat.

  ...
 • Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů

  Krátké vlasy

  Dnes krátké, zítra dlouhé – prodlužování vlasů
  ...

  Zjistěte více o prodlužování vlasů, jeho výhodách a podívejte se na celebrity, které si vlasy nechaly prodloužit.

  ...
 • Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy

  Copy

  Boxerské copy: vstupte do ringu s trendy zapletenými copy
  ...
 • Falešné mikádo

  Mikádo

  Falešné mikádo
  ...

  Nepotřebujete nůžky, abyste vypadala, že jste si dlouhé vlasy ostříhala na krátko. Díky falešnému mikádu snadno a překvapivě osvěžíte svůj vzhled.

  ...