Vlasový styling | Pěšinka na stranu

Krásné účesy s pěšinkou na straně

Výrazným prvkem účesů pro ženy v roce 2015 bude pěšinka na straně. Pěšinky na straně mohou být součástí uhlazených, kudrnatých nebo vlnitých účesů, a hodí se také k culíkům, účesům hozeným na stranu, plážovým vlnám nebo chaotickým tupým střihům. Asymetricky umístěné pěšinky jsou poutavým prvkem mnoha dnešních účesů. Změnou umístění pěšinky ze středu na stranu můžete podstatně ovlivnit svůj vzhled.

Výhodou pěšinky na straně je to, že se může přizpůsobit každému účesu. To samé platí, pokud jde o přesnost, se kterou je pěšinka vytvořena. Pěšinka na straně je součástí mnoha moderních účesů. Pěšinka uprostřed je často považována za „staršího bratra“ pěšinky na straně. Pěšinky na straně jsou naopak více nakloněné současným kreativním účesům.    

Jste zvědaví? V naší galerii vám ukážeme některé z mnoha krásných účesů s pěšinkou na straně.

Galerie: Okouzlující účesy s pěšinkou na straně

Vlasy přes čelo začínající u postranní pěšinky

null

Když nejdříve vytvoříte pěšinku na straně, bude pak obzvlášť jednoduché nechat vlasy vpředu splývat přes čelo. Pěšinka na straně se dobře hodí k uhlazeným i rozcuchaným vlasům.

Pokud byste ráda zjistila, zda se ofina hodí k vašemu tvaru obličeje a k vašemu účesu, můžete začít uhlazeným nebo rozcuchaným účesem s vlasy nedbale hozenými přes čelo, od trendy pěšinky na straně až na opačnou stranu čela. Tato verze se dá samozřejmě použít jak u mokrých nebo přirozeně vypadajících účesů (viz foto vlevo), anebo dokonce i v kombinaci s originálním culíkem.

Stylingový tip: Aby vlasy přes čelo držely, budete potřebovat sponky nebo pinetky, které udrží dlouhé přední vlasy na straně proti boční pěšince. Můžete také vyzkoušet nízko posazenou pěšinku a získat tak zvlášť zajímavý účes.