Péče o vlasy | Krásné vlasy

Ještě více vyživené vlasy

Ještě více vyživené vlasy s novými produkty Schauma NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIES

 

Objevte nové produkty Schauma NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIES TUBE TREATMENTS, inspirované zdravými a vyváženými smoothie bowls. Složení produktů obsahuje kombinaci výtažků, které poskytují bohatou péči o zdravé vlasy každý den. Vyberte si svou oblíbenou ovocnou směs a užijte si pocit silných vlasů! Produkty HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS fungují na praktické bázi 3v1. Jejich složení je veganské, bez silikonů a parabenů, což zajišťuje přirozeně zdravé vlasy.

 

 

#FEEDYOURHAIR

Řada Schauma HAIR SMOOTHIES obsahuje živiny, které jsou důležité také pro vaše tělo. Produkty NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS fungují jako 3v1. Jeden přípravek tak obsahuje kondicionér, vlasovou masku a zajistí také následnou bezoplachovou péči vhodnou pro jakýkoliv typ vlasů.  Výtažky z ovoce, mandlové mléko nebo ovesné vločky obsažené v produktech poskytují komplexní, efektivní a jednoduchou péči, díky které dosáhnete přirozeně krásných a zdravých vlasů.  

Nové přípravky obsahují také hydratační složky. Varianta s příchutí jahody, banánu a chia semínek je vhodná pro zničené vlasy, zatímco varianta s plody acai, mandlovým mlékem a ovesnými vločkami je ideální volbou pro velmi suché a namáhané vlasy. Nové produkty jsou veganské a neobsahují žádné silikony ani parabeny, vyživují vlasy a dodávají jim přirozený lesk a hebkost.

 

#CREATEYOURSTYLE

Pro zákazníky značky Schauma se stává stále důležitějším kritériem to, že jejich pečující výrobky zapadají do ekologického a veganského životního stylu. To je také jedním z důvodů, proč nyní Schauma zaujímá ekologičtější a udržitelnější postavení vůči svým produktům. Nová řada Schauma NATURE MOMENTS je proto přírodní a šetrná k životnímu prostředí. Rozmazlujte se péčí o své vlasy a buďte zároveň ekologicky zodpovědní. #SCHAUMA #SCHWARZKOPF

Schauma Nature Moments HAIR SMOOTHIE REPAIR, 200ml

null

Intenzivní regenerace pro velmi zničené vlasy.

Schauma Nature Moments HAIR SMOOTHIE NUTRITIONAL CARE, 200ml

null

Intenzivní výživa pro velmi suché a namáhané vlasy.

Produkty NATURE MOMENTS HAIR SMOOTHIE TUBE TREATMENTS od značky Schauma budou dostupné na prodejních pultech drogerií od března 2020.

Objevte: