Péče o vlasy | Krásné vlasy

Detox pro vaše vlasy

Schauma s výtažky z čaje matcha a sójovým proteinem.

 

Nová řada produktů FRESH MATCHA od značky Schauma zajistí vlasům perfektní umytí a postará se o jejich následnou péči. Díky bohatému složení, obsahujícímu čaj matcha a sójový protein, pečuje o vlasy od kořínků až po konečky. Produkty z řady MATCHA FRESH jsou navíc veganské, bez silikonů a obsahují komplex mikronutrienů, který dodá vlasům svěžest.

 

#FEELGOOD

Každého pátého zákazníka trápí mastné kořínky vlasů se suchými konečky.1 Schauma vyvinula novou řadu FRESH MATCHA s produkty, které tento problém vyřeší. Po jejich použití docílíte jak svěžesti a čistoty, tak vyživení vlasových vláken. Produkty této řady jemně čistí a odstraňují z povrchu vlasů zbytky chemikálií, které zanechaly jiné přípravky. Zároveň chrání vlasy před nežádoucími vlivy okolního prostředí a minerály obsaženými ve vodě. Schauma FRESH MATCHA tak posiluje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky.

 

#FEEDYOURHAIR

Produkty nové řady FRESH MATCHA od značky Schauma čistí vlasovou pokožku díky vlastnostem přírodního zeleného čaje matcha. Tento tradiční japonský čajový prášek s obsahem panthenolu, antioxidanty a důležitými vitamíny je známý pro své detoxikační a zároveň zklidňující účinky. Další složka – sójový protein zabraňuje třepícím se konečkům a dodá vlasům přirozený lesk a hebkost. Také posiluje a zlepšuje celkovou kondici vlasů.

 

#CREATEYOURSTYLE

Značka Schauma využívá pečujících účinků veganských ingrediencí bez použití silikonů. Také obsahuje komplex mikronutrientů s vitamíny, minerály a přírodními bílkovinami, které dodávají vlasům péči a hloubkově je posílí. Dobré výsledky přicházejí s dobrým pocitem z vašich vlasů, které zajistí přípravky z řady FRESH MATCHA. #SCHAUMA #SCHWARZKOPF

1 Beauty Care Study, Německo 2014

Schauma FRESH MATCHA SHAMPOO, 250ml & 400 ml

null

S obsahem čaje matcha a sójovým proteinem pro svěžest vlasů od kořínků až po konečky.

Schauma FRESH MATCHA CONDITIONER, 200 ml

null

S obsahem čajem matcha a sójovým proteinem pro čistou pokožku hlavy, vyživené konečky a třikrát více poddajné vlasy.

Objevte: