Cool každodenní přirozené účesy
Highlights | Tutoriály

Trend vlasů 2018: „Rozcuch“

Cool každodenní přirozené účesy, které podtrhnou Vaši osobnost, jsou trendem roku 2018! Vlasový expert Armin Morbach vytvořil Schwarzkopf Trend Looks 2018 stylingy, které dokonale ladí se sloganem kampaně #createyourstyle. Tento byl navržen k nošení každý den: TrendLook Rozcuch – nekomplikovaný styling vyzařující sebevědomí.

Rozcuch, plážové vlny nebo uhlazené prameny – „Rozcuch“ je každodenní účes, který funguje vždycky. „Rozcuch je look, který často můžeme vidět na Instagramu. Je populární, protože je jednoduchý, ale nikdy ne nudný.“ říká stylista hvězd Armin Morbach. Jemné rozcuchané vlny se hodí na dovolenou, na párty a dokonce i do kanceláře – je to jen na Vás.

 

Rozcuch je perfektní řešení, jak poskytnout Vašim vlasům jedinečný šmrnc. Nejlepší na tom je, že tento účes je vhodný pro všechny délky a typy vlasů, od krátkých po dlouhé. Stylingové přípravky jako pěny, gely a vosky slouží k vytvarování a vytvoření textury. Prsty, kulaté kartáče nebo žehličky na vlasy mohou být použity k vytvoření jedinečného stylingu. Dokončete finální look lakem na vlasy a je hotovo.

Jste zvědaví na Rozcuch? Podívejte se na modelku Taju, jak styling vytváří v tomto How-to videu:

Jak vytvořit Rozcuchaný look

 1. Naneste tužidlo na ručníkem vysušené vlasy.
 2. Vyfénujte vlasy.
 3. Jednotlivé prameny pomocí žehličky jemně navlňte. Použijte ochranný sprej před teplem.
 4. Zvýrazněte jednotlivé prameny pomocí stylingového vosku.
 5. Nakonec zafixujte look lakem na vlasy. Tip: pro zářivou blond jako má modelka Taja na videu, obarvěte vlasy světlejším odstínem – například pomocí Pure Color Baby Blond. Nezapomeňte o své vlasy pečovat například řadou Total Repair od Gliss Kur.

 

null

Vytvořte jednotlivé prameny pomocí žehličky.

null

Voilá: Finální TrendLook Rozcuch.

Zde je vidět konečný výsledek looku:

 1. Nemyjte si vlasy každý den, ale pravidelně. Potom přidejte přípravky na vytvoření textury, aby look vypadal neuhlazeně. Bude vypadat uvolněně a zároveň upraveně.
 2. Na jemné vlasy můžete použít suchý šampon.
 3. Žádná dokonalost. Neuhlazené vlasy si mohou dovolit být rozcuchané.

Tip: Máte umyté, rozčesané a vysušené vlasy? Nerozčesávejte je znovu, budou vypadat ještě více rozcuchané. Budou ještě více cool.

3 důvody proč milovat trend „Rozcuch“:

 • Rychlé na vytvoření. Velký efekt – málo práce.
 • Jakýkoli typ a délka vlasů může být upraven do rozcuchu.
 • Pokud nosíte do práce sako nebo halenku, tento účes přidá rebelský tón – ovšem jen nepatrně.
Objevte: